Blake Lively

  Blake Lively

  "Zwyczajna przysługa" to opowieść o dwóch przyjaciółkach, które różnią się od siebie we wszystkich aspektach życia. W rolach głównych zobaczymy tak Blake Lively i Annę Kendrick. Z aktorkami spotkała się Anna Wendzikowska. Co wg ich jest wyznacznikiem dobrego przyjaciela?

  Blake Lively - znana z nastoletnich ról w Stowarzyszeniu wędrujących jeansów i Plotkarze - od kilku lat udowadnia, że radzi sobie również jako dojrzała aktorka. Pokazała to również w najnowszym filmie Woody'ego Allena "Cafe Society". Dziennikarce Dzień Dobry TVN Annie Wendzikowskiej powiedziała, czego nauczyła się od sławnego reżysera i jak się czuła w sukniach, które były modne w latach 30. XX w. Czy według niej Hollywood jest płytkie i powierzchowne?

  Blake Lively zagrała w najnowszym filmie Woody'ego Allena "Cafe Society". Wcieliła się w postać rozwódki Veronici Hayes. Podczas promocji filmu z aktorka spotkała się z dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendziwowska. Całą rozmowę zobaczycie w najbliższą sobotę w Dzień Dobry Wakacje.

  Do kin wchodzi film "Wiek Adaline". To historia kobiety, która w wyniku wypadku przestaje się starzeć. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska o kulcie młodości rozmawiała z reżyserem filmu - Lee Tolandem Kriegerem. Co o przemijaniu powiedziała Wendzikowskiej odtwórczyni roli głównej - piękna Blake Lively? Czy boi się upływającego czasu?

  Na ekrany wszedł właśnie film Wiek Adaline. Jest to historia urodzonej na początku XX w. kobiety, która w wyniku wypadku przestaje się starzeć. Z aktorami grającymi w filmie - Blake Lively i Michielem Huismanem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Co jest najgorsze w nieśmiertelności? Jakie jest ich podejście do przemijania? Jakie sceny - według aktorki - są najbardziej poruszające? Gdzie aktorzy widzą siebie za za 40, 50 lat?

  "Nie tylko Hollywood ma obsesję na punkcie starzenia się, to nasz współczesny swiat" - powiedziała Blake Lively. W filmie "Wiek Adaline" wciela się ona w postać, która wskutek wypadku przestaje się starzeć. Co jeszcze gwiazda zdradziła w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską? Cały wywiad zobaczycie już w tę sobotę. Bądźcie z nami!