Gwiazdy

Ryan Reyndolds i Blake Lively przepraszają za swój ślub. Dlaczego?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ryan Reynolds i Blake Lively uchodzą w Hollywood za małżeństwo idealne. Czy tak jest w rzeczywistości? Ideały nie istnieją, co potwierdził ostatnio sam Ryan. Gwiazdor wyznał, że wstyd po ślubie pozostał. Chodzi o kontrowersyjne miejsce, w którym odbyła się ceremonia.

Ryan Reynolds i Blake Lively przepraszają za ślub

Ryan Reynolds i Blake Lively pobrali się w 2012 roku w Boone Hall, w Karolinie Południowej, na dawnej plantacji, na której pracowali i umierali czarnoskórzy niewolnicy. Wielokrotnie im ten fakt wypominano. Szczególnie, że Blake i Ryan są bardzo zaangażowani charytatywnie. Wraz z narodzinami ruchu Black Live Matters, do którego doszło za sprawą śmierci George'a Floyda, para przekazała 200 tysięcy dolarów fundacji walczącej o prawa Afroamerykanów. Tym bardziej dziwi więc wybór miejsc, gdzie odbył się ślub. Ryan w jednym z ostatnich wywiadów postanowił odnieść się do tej sprawy.

To jest coś, za co zawsze będziemy głęboko i bezwarunkowo przepraszać

- powiedział aktor w rozmowie z "Fast Company". I przyznał, że dopiero po ślubie wraz z żoną poznali prawdę o miejscu, w którym doszło do ceremonii.

Nie sposób się z tym pogodzić. To, co wtedy widzieliśmy, było miejscem na ślub wypatrzonym na Pinterest. To, co zobaczyliśmy później, było miejscem zbudowanym na niszczycielskiej tragedii. Kilka lat temu pobraliśmy się ponownie w domu - ale wstyd działa w dziwny sposób

- dodał Reynolds.

Równocześnie para zadeklarowała swoje oddanie potrzebującym i obiecała w dalszym ciągu wspomagać - również finansowo - fundacje charytatywne.

Taki k*rewsko gigantyczny błąd może albo spowodować, że zupełnie się zamkniesz, albo przemyślisz pewne sprawy i zmobilizujesz się do działania. To nie znaczy, że nie będziesz znowu robić głupot. Ale zmienianie się na lepsze to praca, która nigdy się nie kończy

- podsumował aktor.

Ryan Reynolds i Blake Lively

Ryan i Blake są razem od ośmiu lat - poznali się w 2011 roku na planie filmu "Green Lantern", a ślub wzięli rok później. Mają trzy córki: James, Inez i Betty.

Ryan wcześniej przez trzy lata był mężem Scarlett Johansson, zaś Blake związana była z kolegą z planu "Plotkary", Penn'ym Badgley. Spotykała się też z Leonardo DiCaprio.

Zobacz także:

Dziadkowie Majdanowie z wizytą u Henryczka. „Zakochani”

Kasia Szklarczyk w bikini. Zwyciężczyni "Top Model" zachwyca figurą. "Petarda"

Kinga Rusin zachwyca w bikini. Internauci: "Z taką figurą powinna zagrać Pani dziewczynę Bonda"

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości