Gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna zachwala syna. "Wszystko wie". Kim Liam zostanie w przyszłości?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Party.pl
Marina Łuczenko-Szczęsna

Marina Łuczenko-Szczęsna nie mogła pojechać do Kataru ze względu na chorobę dziecka, dlatego rozgrywki reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata 2022 ogląda wyłącznie na szklanym ekranie. Żona Wojciecha Szczęsnego śledzi piłkarskie zmagania ukochanego męża wraz z 4-letnim synem. Czy Liam będzie chciał podążać sportowymi śladami popularnego taty?

Kim Liam Szczęsny zostanie w przyszłości?

Marina Łuczenko-Szczęsna pojawiła się w ostatnich dniach na pokazie Macieja Zienia. W trakcie wydarzenia udzieliła kilku wywiadów, w których ujawniła, w jaki sposób zagrzewa męża do walki o awans polskiej drużyny w piłkarskich rozgrywkach na mundialu. Wokalistka stworzyła wraz ze swoim teamem producenckim piosenkę "This Is The Moment", która ma być hymnem zarówno kibiców, jak i reprezentujących nasz kraj piłkarzy. Żona bramkarza twierdzi, że tym samym dołożyła swoją cegiełkę do tegorocznych Mistrzostw Świata.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Piosenkarka nie mogła dołączyć do grona tzw. WAGs, które wspierają swoich mężów bezpośrednio na trybunach w Katarze, ponieważ musiała zostać w Polsce i zaopiekować się chorym synkiem.

4-letni Liam jest żywo zainteresowany piłką nożną i chętnie śledzi poczynania ojca. Na pytanie, czy w przyszłości zostanie muzykiem, czy bramkarzem, mama chłopca nie umie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Marina Łuczenko-Szczęsna uważa, że jej dziecko posiada predyspozycje do wykonywania obu zawodów, jednak sport jest Liamowi zdecydowanie bliższy.

- Wszystko wie. On tak się interesuje piłką. (...) Ogląda wszystkie mecze, potrafi naprawdę wysiedzieć te 90 minut na stadionie, kibicować tacie, zna wszystkich zawodników - wymieniała wokalistka w rozmowie z Party.pl.

Marina Łuczenko-Szczęsna opowiada o pierwszych sukcesach 4-letniego syna

Żona Wojciecha Szczęsnego w najnowszym wywiadzie przyznała, że Liam jest jej oczkiem w głowie. Dumna matka z trudem więc powstrzymuje się przed wychwalaniem syna i informowaniem opinii publicznej o jego osiągnięciach. Tym razem uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała, w jaki sposób chłopiec nauczył się chodzić. Wszystko wskazuje na to, że sport odgrywa w życiu 4-latka bardzo istotną rolę.

- Pierwsze kroki Liama były do piłki. On się trzymał stolika i cały czas chciał tę piłkę kopnąć. I w pewnym momencie się puścił, kopnął tę piłkę i spadł. (...) Cały czas motywowała go ta piłka, żeby ją kopnąć - zdradziła podekscytowana wokalistka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Party.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości