Gwiazdy

Jak córki Anny Lewandowskiej zniosły przeprowadzkę do Hiszpanii? "Ciężkie chwile"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Przegląd Sportowy Onet
Anna Lewandowska

Zmiana miejsca zamieszkania może być bardzo stresująca nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci. Przekonała się o tym Anna Lewandowska, która przeprowadziła się z całą rodziną do Hiszpanii. Jak w nowym otoczeniu odnalazły się jej córki?

Anna Lewandowska - życie prywatne

Rodzina Lewandowskich przez wiele lat dzieliła swoje życie między Polskę a Niemcy. Anna i Robert swój drugi dom mieli w Monachium, ponieważ piłkarz był zawodowo związany z klubem Bayern Monachium. W tym roku w ich życiu nastąpiła ogromna zmiana. Lewandowski został zawodnikiem FC Barcelony, dlatego musiał przeprowadzić się do Hiszpanii. Oczywiście w ślad za nim podążyła jego żona Anna oraz dwie córki Klara i Laura.

Lewandowscy

Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Organizacja nowego życia w miejscowości niedaleko Barcelony była sporym wyzwaniem. Lewandowscy wiedzieli, że ich dzieci będą potrzebowały dużo czasu, żeby się zaaklimatyzować i odnaleźć w innym kraju, wśród nowych rówieśników.

- Od maja przebywaliśmy na Majorce, a dziewczynki chodziły tam do przedszkola, dzięki czemu miały styczność z językiem. Po ponad dwóch miesiącach okazało się, że będziemy kontynuować życie w Hiszpanii, co bardzo nas ucieszyło. Klara i Laura były więc już trochę przygotowane do zmiany - wyznała Anna w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego.

Anna Lewandowska o przeprowadzce

Ania i Robert wspierali swoje pociechy, dzięki czemu cała rodzina po kilku miesiącach zadomowiła się w Hiszpanii.

- Choć nie ukrywam, że na początku były to jednak ciężkie chwile. Szczególnie dla starszej córki, która jest emocjonalnym dzieckiem, a musiała się pożegnać ze swoimi koleżankami. Na szczęście wszystko pozytywnie się ułożyło i dziewczynki szybko odnalazły się w nowym miejscu. Mają nowe koleżanki, chodzą na dziecięce imprezy. Zaczynamy funkcjonować tak jak w normalnym, codziennym życiu - przyznała Lewandowska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Przegląd Sportowy Onet

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News

Pozostałe wiadomości