"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz zabrał głos po rozstaniu z Oliwią

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVN

Pod koniec ubiegłego roku Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" potwierdzili obawy fanów. Para postanowiła zakończyć małżeństwo zawarte w obecności kamer. Ostatni komentarz Łukasza wskazuje na to, że mimo rozstania rodzice małego Franka rzeczywiście pozostają w dobrych relacjach.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz nie są już razem

Formuła programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" od początku budzi niemałe kontrowersje. Jak wskazuje sama nazwa, bohaterowie poznają się dopiero w dniu zawarcia związku małżeńskiego. O tym, które pary mają największe szanse na zbudowanie trwałej relacji, decydują wcześniej specjaliści, w tym psycholodzy.

Do niedawna ulubieńcami widzów byli Oliwia i Łukasz, uczestnicy 4. sezonu. Zakochani nie tylko zdecydowali się pozostać małżeństwem, ale też założyli rodzinę. Latem ubiegłego roku na świat przyszedł ich syn Franek. Niestety, pod koniec grudnia Ciesiółka ogłosiła na Instagramie, że rozstała się z ojcem dziecka, a na naprawę ich związku nie ma już szans.

Łukasz Kuchta w obronie matki syna

Łukasz Kuchta nie od razu zabrał głos. Dopiero tydzień później na jego instagramowym profilu pojawiło się selfie z wymownym podpisem.

- Martw się, co inni ludzie o tobie myślą, a zawsze będziesz ich więźniem - czytamy.

Zdjęciem od razu zaczęli komentować internauci. Nie brakuje słów pocieszenia, zwłaszcza ze strony kobiet. Łukasz odpowiedział tylko jeden, bardzo kąśliwy komentarz.

- Znajdziesz dużo mądrzejszą kobietę i bardziej odpowiedzialną, która będzie godna ciebie i będzie pewna, czego pragnie - napisała internautka.

- Oliwia dokładnie wiedziała, czego pragnie, to raczej u mnie był z tym problem. I proszę nie mówić, że nie jest mądra i odpowiedzialna, bo z pewnością nie było ci dane jej poznać. Bez żadnych złośliwości. Po prostu stwierdzam fakt. Pozdrawiam - odpowiedział szczerze.

Jak widać, Ciesiółka i Kuchta nie mają zamiaru publicznie prać brudów. Oliwia od razu zaznaczyła, że rozchodzą się w zgodzie z uwagi na dobro małego Franka.

- Będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia - zapowiedziała we wpisie na Instagramie.

Zobacz wideo: Oliwia i Łukasz zostali rodzicami Franka

Zobacz także:

Gwiazdy, które rozstały się w 2020 r. Czyje uczucia nie przetrwały próby czasu?

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się. "Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek"

Magda Lamparska o kulisach sesji ślubnej w Rzymie: "Lubimy w zwykłej rzeczywistości odnajdywać filmowe momenty"

Autor: Mateusz Łysiak