Gwiazdy

Siostry Szydłowskie wydają płytę. "Musiałyśmy wstać z kanap i zacząć działać"

Gwiazdy

Ich historia pokazuje, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest zbyt późno. Siostry Elżbieta, Jolanta i Krystyna Szydłowskie właśnie wydają debiutancką płytę. Na naszej scenie zaprezentowały singiel promujący album.

Siostry Szydłowskie – debiutancka płyta

Wszystko zaczęło się od występu w jednym z programów typu talent show. Siostry Szydłowskie wystąpiły w hołdzie dla swojej mamy, która od zawsze marzyła o wspólnym śpiewaniu córek. Spełniły to marzenie i oczarowały publiczność. Już 5 lutego ukaże się ich debiutancka płyta zatytułowana "Siostry Szydłowskie".

Musiałyśmy wstać z kanap i zacząć działać. Nagranie tej płyty sprawiło nam ogromną radość. Mam nadzieję, że Państwo, słuchając naszych piosenek również ją odnajdziecie

- mówi Elżbieta.

Na płycie znajdą się zarówno covery zagranicznych, jak i polskich wykonawców. Będziemy mogli posłuchać sióstr Szydłowskich w następujących piosenkach:

  1. 1 Sing Sing Sing
  2. 2 Lollipop
  3. 3 Jolene
  4. 4 It's In His Kiss (The Shoop Shoop Song)
  5. 5 Kwiat Jednej Nocy
  6. 6Hula Hana
  7. 7Honey Honey
  8. 8Winter Wonderland

Siostry Szydłowskie – kim są?

Siostry Szydłowskie pochodzą z Łodzi. Muzyka zawsze była obecna w ich życiu, ale tylko Krystyna, najstarsza z sióstr związała się z nią zawodowo. Śpiewała i występowała w Teatrze Muzycznym w Łodzi. W 2007 roku otrzymała medal "Gloria Artis", który przyznał jej minister kultury i dziedzictwa narodowego. Elżbieta przez ponad 20 lat była nauczycielką chemii w 29. LO w Łodzi, a Jolanta prowadzi bufet na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Wszystkie trzy obdarzone są niezwykłym muzycznym talentem, który dzięki ich odwadze i udziałowi w programie możemy podziwiać.

Siostry Szydłowskie na scenie DDTVN wykonały singiel promujący ich płytę. Posłuchajcie piosenki "Sing, sing, sing":

Zobacz też:

Jakie zmiany zachodzą u mężczyzny po narodzinach dziecka? "Jest bardziej uwrażliwiony i skory do zabawy"

Katarzyna Synowiec została Miss Nastolatek 2020. Dorota Gardias udzieliła jej cennej rady

Daria Ładocha obchodzi 21. rocznicę związku. Tak wspomina pierwsze spotkanie z partnerem: "Chciał wyrzucić mnie z imprezy"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości