polskie piosenkarki

  polskie piosenkarki

  Zespół Tulia otwiera nowy rozdział w swojej karierze. W pełni autorski album "Półmrok" to połączenie charakterystycznego dla muzyki ludowej białego śpiewu i nowoczesnej produkcji muzycznej. Na Scenie Dzień Dobry TVN dziewczyny wykonały piosenkę pochodzącą z najnowszego krążka.

  Monika Brodka jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich artystek. Choć raczej nie udziela się w mediach i chroni swoje życie prywatne, jej codzienność nieustannie ciekawi fanów. Nie inaczej jest tym razem. Piosenkarka opublikowała fotografię w sukni ślubnej i wywołała niemałe zamieszanie. U jej boku Quebonafide!

  Cleo słynie ze swoich nietuzinkowych kreacji, które pokochała cała Polska. Czy artystka planuje zmienić branżę i wykorzystać swoją popularność na facebooku jako blogerka modowa? spytała ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dużo się mówi o tym, że Edyta Górniak wydaje nową płytę, ale jeszcze więcej informacji pojawiających się w mediach dotyczy kosztów przygotowania albumu. Czy podawane kwoty są prawdziwe? Czy piosenkarka czuje presję fanów, którzy nie mogą doczekać się nowych piosenek? I jaka wiadomość sprawiła, że "dostała zawału serca"?

  Tylko w Dzień Dobry TVN Kasia Moś z prapremierą utworu "Beautiful sunrise". Piosenka jest drugim singlem wokalistki. Zapraszamy do obejrzenia występu Kasi. Warto!