Gwiazdy

Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres są duetem niezniszczalnym: "Osobno jesteśmy silnymi jednostkami, ale razem zyskujemy największą siłę"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres od sześciu lat tworzą szczęśliwy związek. Wspólnymi siłami zarażają innych optymizmem. Perkusista zespołu Afromental i aktorka nieustannie się wspierają i są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi. Ostatnio para wzięła udział w programie "Power Couple", gdzie została wystawiona na poważną próbę.

"Power Couple": Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres

"Power Couple" to niezwykły program o sile związków. Tym razem poznajmy bliżej Tomka Torresa i Paulinę Łabę-Torres. Małżeństwo w Dzień Dobry TVN opowiedziało o swoich wrażeniach po przygodzie z show.

- W tym programie dowiedzieliśmy się, że osobno jesteśmy silnymi jednostkami, ale razem zyskujemy największą siłę. Jesteśmy przyjacielskim związkiem, bardzo partnerskim. Paulina to najbardziej ukochana moja osoba, moja żona, ale z drugiej strony to przyjaciółka - ktoś, komu mogę zwierzyć się z moich problemów - powiedział Tomasz.

- W "Power Couple" byłam poddawana sama eksperymentom. Ale, jak Tomek powiedział, każdy z nas jest jednostką, każdy z nas musiał zmierzyć się różnymi rzeczami sam. Ten program pokazał, że razem dobrze funkcjonujemy. Mamy ze sobą taką więź, że bez słów się dogadujemy - dodała Paulina. Zdradziła nam także, co sprawiło jej największą trudność podczas nagrywania programu.

- Te zadania były niecodzienne, ekstremalne. Katapulta, zmiana koła. Wszystko, czego jako kobieta nie robiłam dotąd. (...) Poza tym zadawano nam bardzo wnikliwe pytania typu rozmiar stanika czy buta... - wspominała.

Tomasz Torres i Paulina Łaba: historia związku

Para pobrała się w 2019 r. po 4 latach związku. Ślub odbył się w bardzo egzotycznym miejscu – w Tanzanii, a dokładnie na Zanzibarze.

Paulina Łaba-Torres to aktorka musicalowa i dubbingowa. Ma na swoim koncie wiele teatralnych ról, między innymi zagrała rolę Sandy w "Grease", a w Teatrze Muzycznym Roma zadebiutowała główną rolą w musicalu "Mamma Mia". Tomek Torres muzykę ma we krwi. Syn Jose Torresa od lat współtworzy zespół Afromental, biorąc udział też w innych ciekawych projektach m.in. ze Sławkiem Uniatowskim.

Muzyk nie kryje, że udział w programie "Power Couple" nie tylko udowodnił, jak nierozłączny duet stanowi ze swoją żoną, ale także był dla nich przygodą życia. W przyszłości chcieliby pokazać zapis show swoim pociechom.

- Super, że to jest dostępne na Playerze, bo chcemy pokazać to dzieciom - mówił Tomasz Torres.

"Power Couple" - gdzie i kiedy oglądać

Program emitowany jest w soboty o 20:00, na antenie TVN. Odcinki oglądać można także w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości