Gwiazdy

W lockdown wchodzimy roztańczonym krokiem - jak Paulina Krupińska-Karpiel i jej mąż. Choreografia na medal

Gwiazdy

Paulina Krupińska

Koronawirus nie odpuszcza - Polska mierzy się z trzecią, największą do tej pory falą pandemii. Po raz kolejny proszeni jesteśmy o to, by pozostać w domach. Jednak, gdy oglądamy takie filmiki, jak ten z Pauliną Krupińską-Karpiel i Sebastianem Karpielem-Bułecką w roli głównej, to nawet perspektywa kolejnego lockdownu wydaje się ciut bardziej znośna, a już na pewno zdecydowanie bardziej roztańczona.

Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka wchodzą w lockdown tanecznym krokiem

Kolejny lockdown, czyli: dresy, piżamy, kanapa i stagnacja? Paulina Krupińska-Karpiel i jej mąż, Sebastian Karpiel-Bułecka, nieco zmodyfikowali ten kwarantannowy "pakiet startowy". W jaki sposób? Do tańca porwali użytkowników mediów społecznościowych.

W opublikowanym na Instagramie filmiku pokazali, jak niewiele trzeba, by mimo trudnej do zniesienia rzeczywistości, na twarzy znowu pojawiło się trochę uśmiechu. W lockdown weszli rozbujanym, tanecznym krokiem, a ich pląsy wywołały wśród fanów prawdziwą euforię. Zaproponowaną przez małżeństwo choreografię (a zwłaszcza jedną z jej konfiguracji) skomentował m.in. Qczaj. "Przydupcenie z rzyci wygrało i wiesz, że żyjesz" - napisał.

W temacie ta tańca wypowiedział się także współprowadzący Pauliny z Dzień Dobry TVN. Damian Michałowski (vel "Ojciec Redaktor") tak odniósł się do zaprezentowanej przez małżeństwo aktywności:

  • Z takim chłopem można pójść w tango!

Trudno zaprzeczyć, prawda?

Taniec - sposób na kolejny lockdown?

Paulina Kurpińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bulecka to osoby, które z pewnością potrafią podnieść nam poziom endorfin. Patrząc na ich taneczne pląsy, nie sposób się nie uśmiechnąć. A może by tak samemu spróbować "powyginać ciało" w rytm ulubionej muzyki na wykładzinowym parkiecie - gdzieś między kanapą a szafą? Pomysł chyba podłapali zachwyceni fani:

  • Przemiły widok
  • Jak ja to znam
  • Fajne i nawet nie widać, że było trenowane od tygodnia!!!
  • Więcej takich filmików, koniecznie!

- czytamy pod postem prowadzącej Dzień Dobry TVN.

Patrząc na to wideo także mamy nadzieję, że Paulina Krupińska-Karpiel i Sebastian Karpiel-Bułecka jeszcze nie raz zachwycą nas swoją domową choreografią. Kto wie, może powinni zrobić na Instagramie taką roztańczoną serię?

Zobacz wideo: Paulina Krupińska o wspieraniu męża w sukcesach

Zobacz też:

Baby boom u sióstr Mancewicz. "Doszło nawet do tego, że w tym samym czasie robiłyśmy się głodne"

Wdowa po Ryszardzie Szurkowskim pomaga potrąconym przez samochód kolarkom. "To jest coś, czego obie potrzebują"

Julia Kamińska o metamorfozie w "BrzydUli" i życiu poza serialem. "Jestem naprawdę dumna"

Autor: Ola Lipecka

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości