dresy

  dresy

  Ponieważ ciąża wiąże się z fizycznymi niedogodnościami, na ten czas warto wybierać naprawdę wygodne ubrania. Obowiązkowe powinny być dresy ciążowe, które zapewnią komfort w ciągu całego dnia. Jeśli będą to spodnie w ulubionym kolorze czy z ciekawym wzorem, poprawią również nastrój w gorsze dni.

  Koronawirus nie odpuszcza - Polska mierzy się z trzecią, największą do tej pory falą pandemii. Po raz kolejny proszeni jesteśmy o to, by pozostać w domach. Jednak, gdy oglądamy takie filmiki, jak ten z Pauliną Krupińską-Karpiel i Sebastianem Karpielem-Bułecką w roli głównej, to nawet perspektywa kolejnego lockdownu wydaje się ciut bardziej znośna, a już na pewno zdecydowanie bardziej roztańczona.

  Ewa Chodakowska z racji swojego zawodu, większość czasu nosi sportowe ubrania. Trenerka jest też twarzą jednej z odzieżowych marek. Siłą rzeczy, raz na jakiś czas Ewa musi oprożniać swoja szafę. Co wówczas robi z ciuchami z poprzednich kolekcji? W jakich sytuacjach zamiast dresu wybiera sukienki i szpilki? Ewa zdradziła to w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  Ona - prawniczka, on-bokser. Są małżeństwem od 1990 roku. Andrzej sam mówi, że Mariola jest mózgiem, a on siłą. "Nie ma małżeństw idealnych, są tylko silne. My jesteśmy silnym" - tak powiedziała Mariola Gołota. Czy Andrew planuje powrót do boksu? Jak radzi sobie ich córka? I co robią w Polsce? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzili o swoim niezwykłym związku i recepcie na jego przetrwanie.

  Pani Basia, Pani Magda, Pan Leopold i Pan Henryk. To nie są zwykli modele. Wszyscy razem mają przeszło 200 lat. Okazuje się, że w modzie wiek nie gra roli. Zobaczcie modnych emerytów!