ćwiczenia w domu

  ćwiczenia w domu

  Sprawdź, jakie ćwiczenia na talię i boczki stosować, aby szybko pozbyć się nadmiaru tłuszczu i wymodelować mięśnie. Jak zaplanować trening, jaką wybrać rozgrzewkę, jakie robić ćwiczenia na boczki i talię z obciążeniem lub bez? Co ćwiczyć w domu i na siłowni?

  Ćwiczenia na biceps nie należą do najtrudniejszych. Jednak przy ich wykonywaniu istotna jest technika i precyzja. Według badań naukowych najskuteczniejsze ćwiczenia umożliwiające wyrzeźbienie bicepsa to te, w których wykorzystuje się sztangę lub hantle.

  Obwisła skóra na ramionach to problem, który dotyka miliony kobiet i mężczyzn. Szczególnie obecnie, w czasie dominującej pracy przy komputerze, boryka się z nim wielu ludzi. Jak zwalczyć tzw. "pelikany"? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała trenerka fitness, Justyna Bolek.

  Koronawirus nie odpuszcza - Polska mierzy się z trzecią, największą do tej pory falą pandemii. Po raz kolejny proszeni jesteśmy o to, by pozostać w domach. Jednak, gdy oglądamy takie filmiki, jak ten z Pauliną Krupińską-Karpiel i Sebastianem Karpielem-Bułecką w roli głównej, to nawet perspektywa kolejnego lockdownu wydaje się ciut bardziej znośna, a już na pewno zdecydowanie bardziej roztańczona.

  Trening fit and slide zyskuje wielu sprzymierzeńców. By wykonać ćwiczenia, które pokochała nawet Madonna, potrzeba niewiele. Wystarczy kuchenna szmatka i filcowe podkładki. Czy w ten sposób można spalić tkankę tłuszczową i wzmocnić mięśnie? O nowej, modnej technice w fitnessie, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział trener Dariusz Brzeziński, Mistrz Polski w Fitnessie Sylwetkowym.

  Czym jest opieka prekoncepcyjna? Dlaczego jest tak ważna? Jakie ćwiczenia sprzyjają zajściu w ciążę? Na czym polegają? Jak je poprawnie wykonywać? Czy dają nam one gwarancję na zajście w ciążę? Na pytania Doroty Wellman odpowiedziała Izabela Natalia Dembińska - położna, instruktorka fitness i pilates, która w studiu Dzień Dobry TVN zaprezentowała przykładowy zestaw ćwiczeń.

  Trener personalny Tomasz Choiński zaprezentował w Dzień Dobry TVN trening, jaki można wykonać w domu oraz sprzęt, który będzie przydatny do ćwiczeń. Drogie Panie, jeśli chcecie zdążyć przed wakacjami, warto zacząć już teraz.