taniec online

    Koronawirus nie odpuszcza - Polska mierzy się z trzecią, największą do tej pory falą pandemii. Po raz kolejny proszeni jesteśmy o to, by pozostać w domach. Jednak, gdy oglądamy takie filmiki, jak ten z Pauliną Krupińską-Karpiel i Sebastianem Karpielem-Bułecką w roli głównej, to nawet perspektywa kolejnego lockdownu wydaje się ciut bardziej znośna, a już na pewno zdecydowanie bardziej roztańczona.

    Patryk Brożyński od ośmiu lat tańczy jumpstyle. Niedawno pokonał międzynarodowych rywali i zwyciężył World Jumpstyle League 2020. Jak zaczęła się jego niezwykła pasja? O tym "Lukier" opowiedział w Dzień Dobry TVN.

    "Technofoczka", "Na haju", "Twarda sztuka", "Piosenkarka" - to tylko niektóre spośród 27 typów tanecznych, jakie prezentują na imprezach współczesne dziewczyny. Do takich wniosków doszła Rosjanka - Olga Żadan, która postanowiła sparodiować taniec dziewczyn z klubów tanecznych. Czy jej spostrzeżenia były trafione? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawiali goście: dziennikarka Dominika Gwit, instruktorka tańca Dominika Śliwińska i tancerz Brian Poniatowski.