Gwiazdy

#Patience Challenge - na czym polega nowy trend podbijający Internet? Do zabawy przyłączyła się nawet Kylie Jenner

Gwiazdy

Aktualizacja:

#Patience Challenge to nowe wyzwanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród internautów. Jego bohaterami są dzieci, których cierpliwość zostaje wystawiona na gigantyczną próbę. Na czym polega zabawa, która bawi rodziców do łez?

#Patience Challenge

Nowy trend podbija media społecznościowe. #Patience Challenge, czyli wyzwanie cierpliwości polega na sprawdzeniu, czy kilkuletnie dzieci będą w stanie wytrzymać i nie zjeść ulubionych słodyczy pod nieobecność rodziców. Jednym z najpopularniejszych filmów tego typu jest ten, który opublikowała celebrytka Kylie Jenner. Jej córka, Stormi, wykazała się ogromną siłą woli.

Jednak pociecha aktorki Gabrielle Union i byłego koszykarza NBA Dwyane’a Wade’a, mała Kaavia, miała mniej cierpliwości. Podobnym rezultatem zakończyło się wyzwanie, które zrobili swoim dzieciom Paweł “Trybson” Trybała i jego żona Eliza Trybała.

Dziecięca cierpliwość

Wykonanie poleceń rodziców sprawia dzieciom biorącym udział w zabawie sporo wysiłku, a wewnętrzne zmagania, zdradzają ich miny. Maluchy uciekają się do różnych taktyk, które mają ułatwić im oczekiwanie na dorosłych - od odwracania wzroku, przez odejście od smakołyków, po powstrzymywanie się z całych sił.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Zdjęcia w rzepaku to nowy hit na Instagramie. Które gwiazdy wykonały już polną sesję?

#artchallenge – internetowy trend, który podbija media społecznościowe

Nowy trend na Instagramie. Czym jest #pillowchallenge?

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości