Gwiazdy

Ola Szwed o oczekiwaniu na drugie dziecko. "Imię zostało wybrane 7 lat temu"

Gwiazdy

Ola Szwed

Aleksandra Szwed w kwietniu przekazała fanom radosną nowinę. Aktorka wraz z ukochanym spodziewa się drugiego dziecka. W jednym z wywiadów gwiazda zdradziła, jak się obecnie czuje oraz przyznała, że imię dla maleństwa ma już wybrane od kilku lat.

Aleksandra Szwed - ja się czuje w drugiej ciąży

Aleksandra Szwed już jako dziecko dała się poznać szerszej publiczności. Aktorka grała w jednym z popularnych seriali u boku Piotra Fronczewskiego i Moniki Mrozowskiej. Dziś dorosła już gwiazda wraz z Krzysztofem Białkowskim wychowuje 6-letniego synka Borysa. Para oczekuje właśnie narodzin drugiego potomka.

Ola nie należy jednak do osób, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w sieci. Gwiazda nie pokazuje twarzy dziecka, a także nie opowiada o przebiegu ciąży. Nieco więcej zdradziła dopiero po kilku miesiącach. Jak się teraz czuje?

Już doskonale. W tej chwili już absolutnie bosko. Każda ciąża jest zupełnie inna. My ją inaczej znosimy. Mój organizm jest już kapeczkę starszy, niż był te prawie 7 lat temu. Ja byłam też na to przygotowana, natomiast przyznam, że nie przypuszczałam, że różnice potrafią być w pewnych kwestiach tak drastyczne. To jest kwestia bardzo indywidualnych naszych odczuć, miejsca w życiu, w którym jesteśmy, tego, co się dzieje dookoła. Czas pandemii i Covidu jest dziwnym czasem, a na chodzenie w ciąży to już w ogóle. Dostrzegam pewne różnice. Natomiast to nie jest tak, że to jest pewnego rodzaju gradacja, że tamto było lepsze czy gorsze. Jest inaczej. Po prostu. Ale uważam, że jedno i drugie było absolutnie warte przeżycia

- podkreśliła podczas rozmowy z reporterką portalu Jastrząbpost.

Ola Szwed wybrała już imię dla dziecka

Aktorka przyznała także, że wraz z ukochanym wybrała już imię dla dziecka. Co ciekawe, proces ten nie trwał wcale długo. Rodzice postanowili, że nazwą maluszka tak, jak zaplanowali 7 lat temu.

- Mogę powiedzieć, że imię zostało wybrane 7 lat temu i wróciliśmy do wersji zero. Tam było wybierane kilka poprzednio, więc przejrzeliśmy wcześniejsze wybory i stwierdziliśmy ok. Poszło szybko. Ja byłam przygotowana na większą walkę o to, że trzeba będzie coś podyskutować, powybierać. A tu poszło sprawnie - dodała.

Czy w Polsce trudno jest dostać rolę przez karnację? Ola Szwed o swoich doświadczeniach. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Aleksandra Szwed pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym. "Moje Wszystko"

Aleksandra Szwed pokazała ciążowe zdjęcie. "Rozkoszny widok"

Aleksandra Szwed jest w ciąży? Aktorka pokazała zdjęcie z wyjątkowej sesji

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości