Gwiazdy

Ojciec Julii Wieniawy zadebiutował na Instagramie. Opublikował zdjęcie z córką. Fani: "Piękni oboje"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Julia Wieniawa to jedna z popularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Nie wykluczone, że już niedługo jeszcze lepiej poznamy rodzinne życie pięknej aktorki. Wszystko dzięki jej ojcu, który właśnie zadebiutował na Instagramie.

Ojciec Juli Wieniawy na Instagramie

Julia Wieniawa należy do tych gwiazd, które bardzo dobrze czują się w mediach społecznościowych. Artystka chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, publikując zdjęcia mamy czy siostry. Być może już niedługo takich rodzinnych fotografii będziemy mogli zobaczyć jeszcze więcej. Wszystko za sprawą Konrada Wieniawy, czyli ojca aktorki, który właśnie założył konto na Instagramie.

Ojciec aktorki, obok rodzinnych fotografii, publikuje też zdjęcia swoich prac, ale to te, na których pojawia się wspólnie ze sławną córką wzbudzają największe emocje. Fani aktorki w komentarzach pisali:

  • Super rodzinka! Pozdrawiam was;
  • Ma pan bardzo piękną i zdolną córkę pozdrawiam Julie i pana;
  • Bardzo podobni!!

- Istotne jest to, że pan Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest wybitnym artystą plastykiem. Jest także wykładowcą akademickim, także szkoli kolejne pokolenia artystów - mówił w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Julia Wieniawa - kariera

Julia Wieniawa jest aktorką, piosenkarką, prezenterką telewizyjną oraz celebrytką. Szerokiej publiczności znana jest przede wszystkim z występów w serialu "Rodzinka.pl". Widzowie mogli ją także oglądać w "Na dobre i na złe" czy w "Drugiej szansie". Zagra także w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii". W 2015 roku zadebiutowała jako wokalistka i wypuściła swój pierwszy singiel.

Gwiazda udziela się społecznie. Była twarzą kampanii "Kwiat kobiecości", która zachęca kobiety do wykonywania badań cytologicznych, a także wspiera społeczność LGBT.

Prywatnie jest związana z aktorem Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa gotuje. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Sylwia Bomba zaprosiła nas do swojego domu. "Mówili mi: jesteś gruba i seplenisz - nie masz szans na karierę"

Magda Gessler pozuje z wnuczką na świątecznym zdjęciu. Fani są zachwyceni małą Neną

Martyna Wojciechowska o samoakceptacji: "W europejskim kanonie urody uchodzę za kobietę solidnych gabarytów"

Autor: Katarzyna Oleksik

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości