Gwiazdy

Natalia Siwiec, Kasia Glinka i Maja Bohosiewicz za granicą. Gdzie na jesienne wakacje wybrały się gwiazdy?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Polskie gwiazdy postanowiły nieco umilić sobie czas pandemii. Natalia Siwiec, Katarzyna Glinka czy Maja Bohosiewicz korzystają z promieni słonecznych za granicą. Ich wakacyjne pocztówki na Instagramie pozwalają się rozmarzyć.

Pogoda w Polsce nie rozpieszcza, więc gwiazdy postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i wyruszyć na wakacje. Wiele osób boi się podróży w czasie pandemii ze względu na ryzyko zakażenia oraz z uwagi na kolejne obostrzenia, ale sądząc po zdjęciach celebrytów, nie może być tak strasznie.

Natalia Siwiec poleciała na wakacje w czasie pandemii

Natalia Siwiec cieszy się w sieci ogromną popularnością. Jej profil na Instagramie śledzi ponad milion osób. Nic więc dziwnego, że każde zdjęcie modelki cieszy się sporym zainteresowaniem i reakcjami ze strony internautów.

Najnowsze wpisy nie umknęły uwadze Barbary Pasek, która przyjrzała się zagranicznym wakacjom gwiazd w dobie koronawirusa w ostatnim wydaniu Dzień Dobry TVN.

Są gwiazdy, które są teraz za granicą. Wciąż jeszcze można podróżować, ale w tych różnych miejscach też panują restrykcje i trzeba wziąć odpowiedzialność z takiego wyjazdu

- zaczęła dziennikarka na wizji.

Natalia Siwiec wyjechała w sprawach półzawodowych. Ona jest teraz w Tulum w Meksyku, gdzie ma sesje zdjęciowe

- powiedziała o wakacjach modelki Barbara Pasek.

Maja Bohosiewicz spędzi 30. urodziny za granicą

Aktorka uciekła od polskiej rzeczywistości wraz z całą rodziną. Celebrytka nie zdradziła na swoim profilu na Instagramie, na jaki kierunek się zdecydowała.

To wyjazd na dłużej, na kilka tygodni. Ona ma w przyszłym tygodniu 30. urodziny

- powiedziała Barbara Pasek.

Kasia Glinka wypoczywa na Gran Canarii

Kasia Glinka swoje zagraniczne wakacje na Gran Canarii zaczęła mocnym wpisem. Aktorka rozlicza się w nim z codziennych lęków i trosk.

Zapomnieć... Choć na chwilę przestać się BAĆ!!! O przyszłość moich dzieci, o zdrowie. Przestać sprawdzać statystki, zakażenia, sytuację polityczną, nastroje społeczne. Przestać myśleć, co inni powiedzą. Być WOLNYM... od lęku, oceny, pozwolić sobie na luksus ŻYCIA... Ściskam wszystkich, którym potrzeba dobrej energii

- czytamy w wakacyjnym wpisie gwiazdy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Jak pandemia zmieniła nasze plany wakacyjne? Ekspertka: „W tym roku nieważne gdzie, ważne, żeby razem”

Katarzyna Glinka buduje i urządza swój nowy dom. Gdzie zamieszkała?

Natalia Siwiec na kwarantannie: "Nie jesteśmy nosicielami koronawirusa, nikomu nie zagrażamy"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości