Natalia Siwiec

  Natalia Siwiec

  Zdaniem internautów tryb życia, który prowadzi Natalia Siwiec, czyli niekończące się wyjazdy oraz publikowanie zdjęć córki Mii, niekorzystnie wpływa na dziewczynkę. Celebrytka odniosła się publicznie do tych zarzutów. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk.

  Urodzinowe życzenia płyną 1 sierpnia do Natalii Siwiec. Osiem lat temu okrzyknięto ją Miss Euro 2012 i od tamtego czasu na dobre zagościła w polskim show-biznesie. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją 1,2 mln internautów, co i raz prezentuje swoje nietuzinkowe stylizacje. Przyjrzeliśmy się niektórym z nich.

  Natalia Siwiec od czasu Miss Euro 2012 zyskała dużą popularność. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion osób, a zdjęcia budzą wśród fanów zarówno zachwyt, jak i kontrowersje. Gwiazda nie przejmuje się jednak opiniami internautów. Na złośliwe komentarze reaguje w mistrzowski sposób. Zobacz, jak odpowiedziała na pytanie o usta.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z "Najlepszą w sieci" czyli Natalią Siwiec, jak modelka skomentowała wyróżnienie: "Ja bym stawiała na Kasię Nosowską, (...) ale jest mi niezmiernie miło, że otrzymałam tę nagrodę. To znaczy, że nie na darmo nagrywam te filmiki, nie na darmo pokazuję skrawek mojego życia, nie na darmo dzielę się moją miłością, moim podejściem do macierzyństwa".

  Życie w show-biznesie nie jest łatwe. Gwiazdy nie mogą sobie pozwolić na najmniejsze potknięcia. Jak osoby znane reagują na krytykę? Co pozwala im przetrwać? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak powstaje akcja viralowa z udziałem gwiazd? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek na podstawie kampanii "Wolę wiedzieć". Akcja ma edukować w słusznej sprawie. Jakiej? W projekt zaangażował się sam Robert Biedroń. Co go ku temu skłoniło? Oprócz prezydenta Słupska w kampanii wzięło udział wiele innych polskich gwiazd. Jak wpływ na kampanie społeczne mają osoby popularne? Jak zachęcają swoich fanów do udziału w tego typu akcjach?

  W Internecie pojawiły się plotki, jakoby Natalia Siwiec pozbyła się z domu swojego ukochanego psa. Podobno Gucio był bardzo zazdrosny o córeczkę gwiazdy - Mię. Jaka jest prawda? U źródła sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Relacje z rodziną bywają trudne, ale jeżeli są szczere to mają ogromną wartość. Przyjaciele przychodzą i odchodzą, na rodzinie można polegać zawsze. Czy dobre relacje z rodziną są w dzisiejszych czasach luksusem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to gwiazdy.