Maja Bohosiewicz

  Maja Bohosiewicz

  Wakacje 2021 trwają w najlepsze. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia gwiazd, które raczą swoich fanów malowniczymi widokami. Sprawdziliśmy gdzie i jak wypoczywają Lewandowscy, Rubikowie, Izabela Janachowska i Maja Bohosiewicz. Kto wybrał się na zagraniczny urlop, a która gwiazda pokochała polski Bałtyk?

  Lato rozpieszcza sezonowymi owocami. W tym czasie na naszych talerzach lądują maliny, truskawki, borówki czy bardziej egzotyczne mango oraz melony. Co z poziomkami? Małe, słodkie i lokalne owoce są nie tylko pyszną przekąską, ale i skarbnicą witamin oraz substancji odżywczych. O ich istnieniu przypomniała nam niedawno Maja Bohosiewicz.

  Maja Bohosiewicz udostępniła w mediach społecznościowych zabawne nagranie. Aktorka chciała spróbować swoich sił na desce surfingowej, ale inaczej wyobrażała sobie tę aktywność. W komentarzach wybuchła salwa śmiechu. - Nie mogę przestać się śmiać i ten krzyk mewy - czytamy.

  Maja Bohosiewicz od tygodni wypoczywa na Wyspach Kanaryjskich, skąd na bieżąco raczy fanów wakacyjnymi zdjęciami. Tym razem pokazała zmysłową i kobiecą fotografię, na której pozuje bez ubrania. - Jest coś niesamowitego w byciu nago na łonie natury - wyznała aktorka.

  Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym roku polskie gwiazdy nieco szybciej postanowiły ozdobić swoje domy, by jeszcze dłużej cieszyć się magicznym klimatem. 6 grudnia w mediach społecznościowych pojawiło się wiele świątecznych zdjęć. Jak celebryci spędzali Mikołajki?