"Na Wspólnej". Dlaczego Michał wyniesie dokumenty z biura?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
tvn.pl
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3566 odcinku?

"Na Wspólnej" to jeden z najchętniej oglądanych seriali w polskiej telewizji. Każdego dnia produkcja przyciąga przed telewizory miliony widzów. W najnowszym 3566 odcinku Michał wyniesie z biura ważne dokumenty. Jaki ma plan?

Na Wspólnej". Co się wydarzy w 3566 odcinku serialu?

W najnowszym 3566 odcinku serialu "Na Wspólnej" matka Ewy zniknie z domu. Felicja razem z Ostrowskim rozpoczną poszukiwania. Tymczasem Irena odwiedzi bar na Wspólnej. Kobieta zabierze z dziedzińca wózek z niemowlęciem, ponieważ będzie przekonana, że to maleńka Ewunia.

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Hao ściągnie Ulę z dachu wieżowca. Chłopak będzie próbował uspokoić roztrzęsioną dziewczynę. Następnego dnia Ula straci czucie w jednej ręce. Zuza zabierze ją do szpitala, a tam pomoże im Kolenda.

Brzozowski będzie udawał, że pogodził się rządami Ilony. Jednak potajemnie wyniesie z biura dokumenty firmy. Pójdzie do Darka Żbika, by zapytać o możliwość przejęcia udziałów Maksa. Wieczorem Michał spotka się z Izą. Po co? Dowiecie się tego z najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej".

"Na Wspólnej". Gdzie i kiedy można obejrzeć serial?

Serial "Na Wspólnej" można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - na antenie stacji TVN o godz. 20:15. We wtorek, 31 stycznia, wyemitowany zostanie najnowszy 3566. odcinek produkcji. Warto dodać, że serial dostępny jest również w Player.pl. Fani znajdą tam zarówno archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości