serial na wspólnej

    serial na wspólnej

    Katarzyna Żak od wielu lat znajduje się w czołówce najbardziej lubianych i cenionych aktorek. Jej komediowe role z łatwością zaskarbiły serca Polaków, zwłaszcza, gdy na ekranie pojawiał się także jej mąż - Cezary. Artystka w mediach społecznościowych podzieliła się zdjęciem, na których jest w ramionach innego mężczyzny, kolegi z pracy. Internauci nie kryli rozbawienia.

    17 sierpnia 2021 r. rozpoczął się Top Of The Top Sopot Festival. Widzowie TVN mają okazję uczestniczyć w wielkim święcie muzyki i dobrej zabawie, oglądając transmisję z wydarzenia na antenie stacji oraz w serwisie Player. Z tego powodu na kilka dni wstrzymana została emisja serialu "Na Wspólnej". Miłośnicy produkcji nie mają jednak powodów do obaw, już wkrótce znów będą mogli śledzić losy ulubionych bohaterów.

    Jakiś czas temu ekipy serialu "Na Wspólnej" i Dzień Dobry TVN szukały Aktorskiego Diamentu. I taki znalazły! Casting wygrał Patryk Bukalski. A nagrodą była rola w serialu "Na Wspólnej" i to napisana specjalnie dla niego. Jak wyglądała jego droga do sukcesu? Kogo Patryk zagra w serialu? Czy coś go przytłacza na planie? Plan serialu "Na Wspólnej" odwiedził dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.