Wiosna w "Na Wspólnej". Nowe gwiazdy, trudne decyzje, wielkie kłopoty i niespodziewane powroty

Źródło: Dzień Dobry TVN
Świętujemy 20 lat serialu „Na Wspólnej”
Świętujemy 20 lat serialu „Na Wspólnej”
Na planie drugiego sezonu "Skazanej"
Na planie drugiego sezonu "Skazanej"
Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę"
Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę"
Martyna Byczkowska o roli w "Skazanej"
Martyna Byczkowska o roli w "Skazanej"
Michał Czernecki o wsparciu żony
Michał Czernecki o wsparciu żony
Agata Kulesza o Świętach Bożego Narodzenia
Agata Kulesza o Świętach Bożego Narodzenia
Marta Malikowska o pierwszych świętach bez "Budynia".  Jakie ma plany?
Marta Malikowska o pierwszych świętach bez "Budynia". Jakie ma plany?
Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką"
Agata Kulesza o relacji z córką. "Jestem jej mamą, a nie jej przyjaciółką"
Aleksandra Adamska o przygotowaniach do świąt
Aleksandra Adamska o przygotowaniach do świąt
Agata Kulesza o byłym związku. "Chciałam powiedzieć kobietom, żeby o siebie walczyły"
Agata Kulesza o byłym związku. "Chciałam powiedzieć kobietom, żeby o siebie walczyły"
Michał Czernecki o popełnionych błędach. "Nie byłem idealnym ojcem"
Michał Czernecki o popełnionych błędach. "Nie byłem idealnym ojcem"
"Skazana" sezon 2. Zwiastun
"Skazana" sezon 2. Zwiastun
Pierwsza zasada więzienna "Skazanej"
Pierwsza zasada więzienna "Skazanej"
Serial "Skazana" wraca na ekrany. Czego widzowie mogą spodziewać się w 2. sezonie?
Serial "Skazana" wraca na ekrany. Czego widzowie mogą spodziewać się w 2. sezonie?
Gwiazdy "Skazanej" o stanie zdrowia Moniki Dawidziuk
Gwiazdy "Skazanej" o stanie zdrowia Moniki Dawidziuk
Adam Woronowicz o roli w serialu "Skazana 2"
Adam Woronowicz o roli w serialu "Skazana 2"
Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze
Premiery znanych i lubianych produkcji jesienią w Playerze
Programy rozrywkowe - nowe odcinki jesienią w Playerze
Programy rozrywkowe - nowe odcinki jesienią w Playerze
Skazana, czyli serial zza krat więziennych
Skazana, czyli serial zza krat więziennych
„Skazana”, czyli serial zza więziennych krat
„Skazana”, czyli serial zza więziennych krat
Bartłomiej Topa o roli Serafina w serialu "Skazana"
Bartłomiej Topa o roli Serafina w serialu "Skazana"
"Skazana" debiutuje w TVN - poprawka
"Skazana" debiutuje w TVN - poprawka
Ola Adamska zaprasza do oglądania "Skazanej"
Ola Adamska zaprasza do oglądania "Skazanej"
Aleksandra Adamska o roli Pati w serialu "Skazana"
Aleksandra Adamska o roli Pati w serialu "Skazana"
Czernecki i Adamska o kulisach serialu „Skazana”
Czernecki i Adamska o kulisach serialu „Skazana”
"Na Wspólnej" skończyło niedawno 20 lat i wciąż zaskakuje widzów zwrotami akcji w życiach bohaterów. Nadchodzący sezon odkryje przed wielbicielami kolejne karty serialu. Twórcy zapewnili poruszające historie, oczekiwane powroty i... nowych bohaterów. Jest na co czekać.

"Na Wspólnej" - co w nowych odcinkach?

Pomimo trwania w szponach nałogu Kamil nadal będzie przekonany, że wszystko ma pod kontrolą. Da słowo Uli, która postanowi z zostać, iż jej nie zawiedzie. Niestety wkrótce złamie złożoną obietnicę. Kiedy odkryje, że Kolenda wyjechała i nie chce mieć z nim nic wspólnego, ponownie utopi swoje smutki w alkoholu. Zrozumie, że bez pomocy sobie nie poradzi. Zdecyduje się na odwyk, gdzie pozna terapeutkę Jagnę (Magdalena Popławska), która w chwili kryzysu przekona Kamila do pozostania w ośrodku leczenia uzależnień. Między dwójką szybko zawiąże się nić porozumienia. Hoffer pozna historię Jagny – przez alkohol i narkotyki kobieta straciła nie tylko męża, ale też syna! Postanowi jej pomóc. Czy mu się uda? W międzyczasie, pod nieobecność ojca, Ula znajdzie oparcie w Igorze. A wdzięczność nastolatki przerodzi się w zauroczenie… Co na to Kamil? 

"Na Wspólnej" - wielkie powroty

Już wkrótce do życia mieszkańców "Na Wspólnej" powróci dawny kochanek Oli Zimińskiej, Mariusz Czerski (Mariusz Zaniewski). Tym razem los przetnie jego ścieżki z Darkiem. Specjalista od prawa spółek zostanie zaproszony do spółki przez Zakościelnego. Zaskoczony decyzją ojca Żbik postanowi dowiedzieć się jak najwięcej o "nowym". Podążając za informacjami, trafi do byłej kancelarii Czerskiego – Rabski & Siwek - należącej do Anety (Dorota Krempa) i jej obecnego męża. Małżeństwa, które jak się szybko okaże, stojącego u progu rozwodu. Wkrótce także wyjdzie na jaw, że rozstanie Czerskiego z dawnymi wspólnikami ma swoje drugie dno… Jak z kolei Kasia zareaguje na powrót do życia Darka jego byłej żony? Czy dojdzie do wyczekiwanych zaręczyn Bergówny i Żbika?

Pewnego dnia w redakcji Igora zjawi się zrozpaczona matka – jej syn, złoty chłopak, został pobity na śmierć. Kobieta obarczy za wszystko winą niejaką Judytę Bradecką (Anna Dereszowska), właścicielkę klubu sportowego, w którym trenowała ofiara. Igor postanowi przyjrzeć się sprawie. Dowie się od Sławka, że nastolatek zginął, będąc pod wpływem środków odurzających. Idąc za ciosem, mąż Eli zdecyduje się zbadać wypadek od środka. W tym celu zapisze się do klubu, używając fałszywego imienia "Czarek". Tam pozna Bradecką, prawdziwą lwicę w męskim świecie. Chcąc dojść prawdy, Igor wejdzie w bliższą relację z Judytą. Co z tego wyniknie?

"Na Wspólnej" - trudne decyzje

Z kolei Marta będzie miała okazję wykazać się swoim dobrym sercem. Najpierw pomoże będącemu w dołku finansowym Filipowi (Marcin Chochlew), załatwiając mu pracę grafika w stacji. Wkrótce w siedzibie telewizji zjawi się… mąż Romy. Opowie Marcie o dramacie osobistym, który przeżyli wraz z żoną. Jakiś czas temu Roma (Julia Kamińska) urodziła synka. Niestety, okazało się, że chłopiec cierpi na rzadką chorobę SMA. W związku z tym wszystko, czego się dorobili, przeznaczyli na ratowanie życia ich dziecka. Przekonana, że życie wystarczająco doświadczyło rywalkę i wierząc jej w zmianę, Marta zdecyduje się dać drugą szansę dawnej rywalce – ponownie zatrudnia ją w telewizji. Czy pożałuje swojej decyzji? Radość zagości w domu Zimińskich. A wszystko za sprawą przyjazdu Oli (Marta Wierzbicka). Potajemnie będą chcieli wykorzystać moment na szczerą rozmowę z córką. Ku ich zdziwieniu, Ola jednak nie przyjedzie sama, a z Alanem – mężczyzną, który swoim zachowaniem już udowodnił, że nie zasługuje na ich sympatię ani tym bardziej serce ich dziecka. Nie pozostanie im nic innego, jak robić dobrą minę do złej gry. A ta z każdym kolejnym ruchem skomplikuje się coraz bardziej. Córka oświadczy rodzinie, że zarówno wesele, jak i poród odbędą się w Anglii. Co więcej, z jakichś powodów Ola nie zechce poznać płci dziecka przed porodem. Gosia szybko zda sobie sprawę, że w związku siostry nie zawsze jest kolorowo. A przyszła matka nie zaprzeczy, ale doda, że kocha Alana. Wkrótce Zimińscy przygotują dla Oli niespodziankę – baby shower. Niestety, nie wszystko pójdzie po ich myśli…

Kłopoty u bohaterów "Na Wspólnej"

Bardzo trudny czas czeka Weronikę. A wszystko za sprawą Antosi, która asystując Janowi przy sesji zdjęciowej, pozna młodego modela Dawida (Igor Toporoski). Chłopak zauroczy ją. Pomyśli, że z wzajemnością. Po kilku randkach, angażując się coraz bardziej w znajomość, Antosia odkryje, że Dawid ją wykorzystuje – spotyka się z nią dla sesji zdjęciowych! Co więcej, uwodzi również inne dziewczyny. Kiedy już wyjdzie na prostą – uleczy złamane serce – dozna prawdziwego szoku. Odkryje, że… spodziewa się dziecka. Niestety, jego ojciec się go wyprze. Weronika wyleje swą złość na Jana. Na ich związkiem zgromadzą się ciemne chmury. Prawniczka jednak nie będzie miała głowy do tego, żeby je rozganiać – okaże się bowiem, że ciąża Antosi to dopiero początek kłopotów… Pojawi się jednak ktoś, kto okaże się ogromnym wsparciem w dramatycznych chwilach – Nalepa! Czy jego obecność odbije się na relacji Weroniki i Jana? Inflacja da się odczuć Honoracie. Kobieta będzie zmuszona zamknąć swój lumpeks. W tym samym czasie rozpocznie niewielki remont w pensjonacie na sprzedaż. Opowie o gospodarstwie zachwyconej żonie. Razem postanowią spełnić swoje marzenie i kupić posiadłość. Niestety, pomimo sprzedania domu w krówkach i biorąc kredyt pod zastaw mieszkania w Na Wspólnej, nadal nie będzie ich stać. W tej sytuacji właściciel wyjdzie do nich z propozycją – współwłaścicielstwo. Następnie sam wyjedzie, pozostawiając Hofferom opiekę nad przybytkiem. A wraz z nim – kłopot. Radość z nowej inwestycji nieco przygaśnie, kiedy sąsiadka Wagnerowa (Katarzyna Ankudowicz) poinformuje ich, że zajazd cieszy się famą… noclegowni dla tirówek!

Roman nie podda się – uwierzy, że uda mu się odmienić miejsce i tchnąć w nie nowe życie. Wkrótce w pensjonacie pojawi się tajemnicza Inez (Dominika Lignicka)… Stan chorego Gucia z dnia na dzień pogorszy się. Chłopiec trafi do szpitala. Czytając wyniki badań krwi syna, Paweł pozna prawdę – nie jest ojcem biologicznym dziecka! Natychmiast oskarży Beatę o zdradę. Informacja, że to Emil jest ojcem Gucia, przeleje czarę goryczy. Wskutek tego Paweł spakuje rzeczy i wyprowadzi się z domu, zostawiając zrozpaczoną Beatę samą. Emil stanie na wysokości zadania i otoczy bratową opieką. Jakby tego było mało, lekarz przekaże młodym rodzicom druzgoczące wieści – Gucio będzie potrzebował przeszczepu szpiku. Zdeterminowana Beata natychmiast zwróci się z prośbą do Maślikowskich, żeby sprawdzili zgodność tkankową ich syna. Ci jednak nie zechcą narażać swojej pociechy na ból i kategorycznie odmówią… Pozostanie czekanie na dawcę z listy. Czy choroba syna połączy na nowo Beatkę i Pawła?

"Na Wspólnej". Gdzie i kiedy można obejrzeć serial?

Serial "Na Wspólnej" można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - na antenie stacji TVN o godz. 20:15. W środę (8 marca) wyemitowany zostanie najnowszy 3586. odcinek produkcji. Warto dodać, że serial dostępny jest również w Player.pl. Fani znajdą tam zarówno archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Fot.: TVN Warner Bros. Discovery

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Luiza z "HP" jest w związku. Jej partner też brał udział w programie. "Mój urodzinowy prezent"

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

Od urodzenia ma wirusa HIV. Powiedziała, którzy lekarze boją się go najbardziej

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

"Mamusiu, ja już nie chcę tu być, na tym światku". Czy 3-latek może mieć depresję?

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Agnieszka Kotońska znacząco schudła i nieustannie mierzy się z hejtem. "Życzą mi śmierci"

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  
Materiał promocyjny

Szukasz pomysłu na wykwintną przystawkę z Gorgonzolą?  

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Zagięte kości w każdej chwili mogą przebić jej skórę. "Jestem w Polsce jedynym przypadkiem"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Ania Klimczewska wydała kolejną powieść. "Zaczęło się na spontanie jako wielka zabawa"

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

Krzyś zmaga się z czterokończynowym dziecięcym porażeniem mózgowym. Potrzebuje naszej pomocy

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

18. edycja akcji "Podaruj Misia". Poznaj tegoroczne pluszaki

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

"Królowa przetrwania". Nowy program z 12 znanymi kobietami. W dżungli, bez filtra i cenzury

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima
Materiał promocyjny

Najmodniejsze stylizacje na sezon jesień/zima

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Kupujesz gwiazdy betlejemskie w dyskoncie? Zwróć uwagę na cyjacje. Co to takiego?

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy
Materiał promocyjny

Jak przyrządzić pstrąga łososiowego i krewetki? Poznaj przepisy Darii Ładochy

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?
Materiał promocyjny

Czy zimą również można osiągnąć work-life balance?

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie
Materiał promocyjny

Jedyna taka szkoła pszczelarska w Polsce i w Europie

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby
Materiał promocyjny

Jak przygotować mieszkanie na pojawienie się dziecka? Poznaj sprawdzone sposoby

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę
Materiał promocyjny

"Młodość na zamówienie 2". Maciej Panek przeprowadził zaskakującą metamorfozę

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?
Materiał promocyjny

Koza domowa od wieków towarzyszy ludziom. Czym się charakteryzuje?

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki
Materiał promocyjny

Budyniowe wypieki: miodownik, pączki, karpatka i bajaderki

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Fundacja TVN otworzyła gabinety psychologiczne. "Chcemy, by pacjenci i ich rodziny czuli się zaopiekowani"

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Nastolatka urodziła w lesie. "Personelowi medycznemu powiedziała, że znalazła dziecko" 

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Pizza pachnąca jesienią w wykonaniu Aleksandry Juszkiewicz. Jakie składniki wybrać?

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub. Pokazali romantyczne zdjęcia

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

Nie wiesz, jak rozmawiać ze swoim psem? Waszą komunikację poprawi Radek Ekwiński. Napisz do nas

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

"Top Model". Natalia nie wygrała programu, ale czuje się zwyciężczynią. "Wcześniej byłam zagubiona"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

Od pielęgniarki do Miss Polonia. "Transplantacja włosów jest takim moim konikiem"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

"Top Model": Sofia Konecka-Menescal była o krok od wygrania. "Tak działa życie"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

14 kg listów od naszych młodych widzów trafiło do rąk Mikołaja. "Drogie dzieci z Polski, kocham was"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

"Top Model". Marcin Tyszka szczerze o wygranej Dominika. "Skład finału był bardzo mocny"

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Ile zapłacimy za zupy i dania świąteczne Magdy Gessler?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Tanie prezenty Mikołajkowe. Czy da się kupić prezent za 30 lub 50 zł w dobie inflacji?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Ile zostało niedziel handlowych do końca roku? Czy w wigilię 2023 zrobimy zakupy?

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Dominik zwycięzcą "Top Model". Co planuje w najbliższych miesiącach? "To jedno z moich marzeń"

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Spektrum autyzmu diagnozowane jest również u dorosłych. Jak wygląda rozpoznanie?

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Kasia Lins o nowej płycie i muzycznym katharsis. "Nadszedł taki moment, że musiałam powiedzieć dość"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Są jednymi z najpiękniejszych siatkarek na świecie i osiągnęły sukces. "Marzenia warto spełniać"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Dawid Kubacki w szczerym wywiadzie o chorobie żony. "Ściska mi głos w gardle"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

Katarzyna Żak wspomina trudne chwile z mężem. "Płakałam"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

"ŚOPW". Aneta Żuchowska pokazała córeczkę. "No urody po mamusi się nie wyprze"

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

Znana ginekolożka ze Szczecina z 5 zarzutami. Grozi jej więzienie

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

"ŚOPW". Marek usłyszał od Kornelii "najmocniejsze słowo na świecie". "Nie spodziewałem się tego"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Lady Gaga dostała suknię z Polski. "Bardzo bym chciała, by w niej wyszła"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Sara James stworzyła duet ze znanym raperem. "Jestem szalenie wdzięczna, że się udało"

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

Promocje, przeceny, wyprzedaże - jak kupować rozsądnie? Eksperci radzą

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas

#DzieńDobrywPolsce. Potrzebujesz interwencji Dzień Dobry TVN? Napisz do nas