"Na Wspólnej". Czy Beata i Paweł dojdą do porozumienia?

Źródło:
tvn.pl
"Na Wspólnej". Odcinek 3583. Co się wydarzy?

Serial "Na Wspólnej" emitowany jest przez stację TVN od 2003 roku. Produkcja nieprzerwanie cieszy się ogromną popularności i przyciąga przed ekrany miliony widzów. W najnowszym - 3583. - odcinku Paweł wyprowadzi się z domu. Czy jest szansa, że jeszcze dogada się z żoną?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w najnowszym odcinku?

W najnowszym odcinku serialu "Na Wspólnej" Beata powie Emilowi, że Paweł poznał prawdę o ich dziecku. Larsson natychmiast spotka się z bratem. Wójcik powie mu, że go nienawidzi i nigdy nie wybaczy kłamstw - ani jemu, ani Beacie. Kiedy Beata wróci do domu ze szpitala, zobaczy, jak mąż pakuje walizki.

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Dzięki Darkowi Cielecki i Luśka wyjdą z więzienia. Łucja nie będzie miała odwagi, żeby spotkać się z ojcem i jego żoną. Dziewczyna podejrzewa, że Wanda ją znienawidziła. Niespodziewanie Cielecka zaprosi ją na kolację. Jaki będzie finał tego spotkania? Dowiecie się tego najnowszego odcinka serialu "Na Wspólnej".

Mikołaj dostanie wiadomość, że ruszyła jego sprawa o plagiat. Marta będzie liczyła na to, że mąż szybko wróci do pracy na uczelni. Po południu do Leśniewskich wpadną na kolację Kamil i Ula. W trakcie spotkania Hoffer otrzyma wiadomość od Ostrowskiego, że nowym dyrektorem szpitala został Adamski.

"Na Wspólnej". Gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Na Wspólnej" można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - na antenie stacji TVN o godz. 20:15. W czwartek (2 marca) wyemitowany zostanie najnowszy 3583. odcinek produkcji. Warto dodać, że serial dostępny jest również w Player.pl. Fani znajdą tam zarówno archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości