"Sekrety życia". O czym opowiada nowy serial paradokumentalny?

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
tvn.pl
kadr z serialu paradokumentalnego "Sekrety życia"

"Sekrety życia" to nowy serial paradokumentalny stacji TVN. Produkcja pokaże życie i codzienne zmagania bohaterów. Ich losy splatają się ze sobą wokół klubu fitness. Na kiedy zaplanowano emisję pierwszego odcinka?

"Sekrety życia". Co warto wiedzieć o serialu?

Fabuła "Sekretów życia" to nie tylko prozaiczne wydarzenia dnia codziennego, ale także zaskakujące zwroty akcji. Każdy odcinek przedstawia oddzielną historię, a wachlarz poruszanych tematów jest bardzo szeroki. Pojawią się tu między innymi problemy rodzinne, skrywane tajemnice, romanse i intrygi.

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Widzowie poznają losy postaci uwikłanych w konflikt obyczajowy. Bohaterowie przychodzą do klubu sportowego z bagażem swoich doświadczeń i problemów. Są na takim etapie życia, w którym chcą coś zmienić lub zwyczajnie od czegoś uciec. Każdy z nich ma inną historię, ale zawsze mogą liczyć na wsparcie i pomoc trenerów personalnych. Pracownicy siłowni angażują się w problemy swoich klientów i pomagają je rozwiązać. Trenerzy wysłuchują zwierzeń, łagodzą konflikty i służą radą. Czasem nawet sami stają się przedmiotem intryg.

"Sekrety życia". Co czeka bohaterów?

Jedną z bohaterek serialu jest 18-letnia Kornelia, która czuje, że nie ma w nikim wsparcia. Jej mama samotnie wychowuje ją i dwójkę jej młodszego rodzeństwa, a chłopak Kornelii często jest wobec niej agresywny. Mimo to Kornelia ulegnie jego namowom i rozpocznie treningi na siłowni. Bardzo intensywne ćwiczenia, które narzuci jej chłopak sprawią, że dziewczyna trafi do szpitala. Dopiero wtedy matka Kornelii pozna prawdę o kłopotach córki. Czy zdoła ją odzyskać?

Widzowie poznają też Sarę, która marzy, by zostać trenerką oraz influencerką. Dziewczyna rzuci dotychczasową pracę, by spełnić marzenia. Jednak szybko okaże się, że ktoś próbuje jej zaszkodzić. Sara zostanie oskarżona o to, że omal nie doprowadziła do śmierci jednego z klientów siłowni. Czy ktoś celowo chce zniszczyć jej plany i marzenia?

"Sekrety życia". Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć serial?

Produkcja TVN realizowana jest w Krakowie. Producentkami serialu są Małgorzata Zając-Urbanik i Anna Plutecka-Mesjasz. Za scenariusze odpowiada Hanna Niemiec.

Premierowy odcinek zostanie wyemitowany już w poniedziałek, 27 lutego. Kolejne epizody będzie można oglądać codziennie - od poniedziałku do piątku - o 16.55.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: tvn.pl

Pozostałe wiadomości