"Na Wspólnej". Czy Igor zdoła uratować Kamila?

Źródło:
tvn.pl
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku nr 3586?
"Na Wspólnej". Co się wydarzy w odcinku nr 3586?
wideo 2/3

"Na Wspólnej" to jeden z najchętniej oglądanych seriali. Produkcja każdego dnia przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. W najnowszym odcinku Igor spróbuje przemówić Kamilowi do rozsądku. Co z tego wyjdzie?

"Na Wspólnej". Co się wydarzy w najnowszym odcinku?

W najnowszym odcinku serialu "Na Wspólnej" Ala wyjdzie z terapii odwykowej. Karol będzie bardzo przejęty. Wręczy dziewczynie upieczone przez siebie babeczki. Ala zaproponuje swojemu chłopakowi, żeby zaszaleli. Jaki będzie tego finał?

Filmy i seriale

Filmowe i serialowe hity 2022
Filmowe i serialowe hity 2022Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Kamil obudzi się na przystanku - kompletnie pijany. Tymczasem Igor będzie szukał go w szpitalu. Od Ostrowskiego dowie się, że Hoffer zawalił swój dyżur. Gdy Nowak wraca do siebie, znajdzie Kamila leżącego na klatce schodowej. Spróbuje uświadomić przyjacielowi, że niszczy życie swoje i córki. Czy to poskutkuje?

Tymczasem Helena będzie miała coraz większą chęć utrzeć nosa sąsiadce i zdobyć serce przystojnego listonosza. Zwabi pana Zbyszka do siebie i da mu do zrozumienia, że nie jest jej obojętny. Jednak, kiedy Sokół spróbuje pocałować Helenę, ta go odtrąci. Poradzi mu, żeby się nie spieszył, bo ona nie jest tak łatwa, jak jej sąsiadka. Tymczasem Żaneta będzie bardzo przeżywać rozmowę o pracę w dziale promocji dużej firmy.

"Na Wspólnej". Gdzie i kiedy można obejrzeć serial?

Serial "Na Wspólnej" można oglądać codziennie - od poniedziałku do czwartku - na antenie stacji TVN o godz. 20:15. W środę (8 marca) wyemitowany zostanie najnowszy 3586. odcinek produkcji. Warto dodać, że serial dostępny jest również w Player.pl. Fani znajdą tam zarówno archiwalne odcinki, jak i te, które nie miały jeszcze premiery telewizyjnej.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości