Gwiazdy

Monika Mrozowska pochwaliła się radosną nowiną. "Jestem w ciąży"

Gwiazdy

Pisze książki, pracuje na planach filmowych i spędza czas z rodziną. Teraz ogłosiła, że spodziewa się czwartego dziecka. Monika Mrozowska informacją podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jak się czuje?

Monika Mrozowska jest w ciąży

Takie wiadomości zawsze wywołują uśmiech. Monika Mrozowska ma 40 lat, jest szczęśliwą mamą trójki dzieci i właśnie ogłosiła, że spodziewa się kolejnego malucha.

Jestem w ciąży

- napisała.

Na swój Instagramowy profil aktorka wrzuciła zdjęcia z pięknej ciążowej sesji, zrobione na łonie natury. Jak czuje się w ciąży?

Połowę tego "błogosławionego stanu" udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu

- wyznała.

Zarówno fani, jak i znajomi Moniki Mrozowskiej, zasypali ją gratulacjami pod postem. Dołączamy się i życzymy dużo zdrowia!

Cudownie, gratulacje

Dużo zdrowia i spokoju

Gratulacje, pięknie Pani wygląda

- pisali.

Monika Mrozowska o doniesieniach mediów

Aktorka przy okazji radosnej informacji, odniosła się do kondycji współczesnych mediów. Monika Mrozowska podzieliła się gorzką refleksją na temat artykułów niektórych portali, które bardziej niż jej zawodowymi sukcesami, interesują się plotkami na temat jej życia prywatnego.

Autorem tego typu treści, których bohaterem jestem nie tylko ja, jest między innymi pan Łukasz oraz jego koledzy "dziennikarze", którzy niestety owoców swojej pracy nie podpisują imieniem i nazwiskiem. Panie Łukaszu, też bym wolała żeby pisał pan o tym jak zasuwam w kuchni od 7:00 do 20:00 karmiąc ludzi najlepiej jak umiem. Albo o tym jak spędzam kilkanaście godzin na planie serialu z super ekipą, którą moje "perturbacje w życiu osobistym" obchodzą tyle, co zeszłoroczny śnieg, którego nie było. Albo o premierze mojej nowej książki, do której tygodniami wymyślam przepisy i robię zdjęcia. Różnica pomiędzy moją pracą „na obrzeżach szołbiznesu” a pana w samym „epicentrum” polega na tym, że ja staram się sprawiać ludziom przyjemność i pod wszystkim, co robię, chętnie się podpisuję... Efekty pana pracy to nerwy rodziny oraz bliskich i jad sączący się w komentarzach. A podpisu autora brak

- zaznaczyła.

Zobaczcie rozmowę z Moniką Mrozowską o powrotach do formy po ciąży:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Lara Gessler zaręczyła się. Pokazała wyjątkowy pierścionek

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wezmą ślub. "Bo miłość jest najważniejsza"

Asaf Avidan - piosenkarz i obywatel świata. Co łączy go z Polską?

Autor: Anna Korytowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości