Gwiazdy

Monika Mrozowska i jej spontaniczne wakacje w przyczepie. "Oczywiście nie obyło się bez małych dramatów"

Monika Mrozowska

Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Monika Mrozowska i jej spontaniczne wakacje w przyczepie. "Oczywiście nie obyło się bez małych dramatów"

Monika Mrozowska

Tomasz Urbanek/East News

Monika Mrozowska tegoroczny urlop spędza w przyczepie. Aktorka wraz z córkami cieszy się urokami nadmorskiej przyrody, a relację z wakacji publikuje na Instagramie. "Dzieciaki zadowolone, ja zachwycona" – napisała w mediach społecznościowych. 

Monika Mrozowska – wakacje w przyczepie 

W tym roku część lotów za granice zostało odwołanych, a plany urlopowe wielu turystów uległy diametralnej zmianie. Kto jednak powiedział, że wakacje w kraju nie mogą być atrakcyjne? W Polsce znajdziemy przecież mnóstwo fascynujących zabytków, zapierających dech krajobrazów i pysznych, lokalnych potraw. Z takich atrakcji postanowiła skorzystać Monika Mrozowska, która wraz z rodziną wybrała się nad morze. Aktorka zamieszkała z bliskimi w małej przyczepie i pozwoliła sobie na pełną spontaniczność. Dziś Jastarnia, a jutro? Jak przyznała gwiazda, sama jest ciekawa, gdzie poniesie ich wakacyjne szaleństwo.  

Nasz "dom" w przyczepie, 8m2 szczęścia! Oczywiście nie obyło się bez "małych dramatów", gdy dziś rano Jadzia zakomunikowała, że się nie pakuje, bo rzeczy jej się nie mieszczą! I teatralnie rozłożyła się na stercie swoich ubrań, na łóżku. Gdy byłam w wieku Józka marzyłam o takich wakacjach... Wszystko, dosłownie WSZYSTKO ułożyło się tutaj idealnie! Pogoda, starzy znajomi, nowi znajomi, jedzenie, cisza, spokój... Dzieciaki zadowolone, ja zachwycona i... i co? I czekam na więcej ! Teraz kilka godzin w pociągu, a jutro... No właśnie... Ciekawe gdzie poniesie nas jutro?

- czytamy na Instagramie. 

Wakacje w kamperze to wspaniała przygoda nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. W tym roku na urlop w przyczepie zdecydowała się także Anna Kalczyńska. Prowadząca Dzień Dobry TVN wraz z rodziną zwiedzała Dolny Śląsk. 

Świat zza szyb samochodu podziwiają także aktor Jakub Tolak i jego partnerka Zosia Samsel. Podróże kamperem stały się wręcz sposobem na życie. Zakochani wybrali się na 9-miesięczną wyprawę, zwiedzili Hiszpanię, a po zmniejszeniu restrykcji, wyruszyli na północ przez Sierra Leone, Azturię i Kraj Basków oraz zahaczyli o Francję. 

Odpicuj swoją przyczepę

Może tak jak Kasia Jaroszyńska, jesteście posiadaczami starej przyczepy, która poszła w zapomnienie? Jeśli tak, to idealna okazja, aby skusić się na mały remont. Zobaczcie jakie cuda przez półtora miesiąca wyczarowała dziennikarka. Na taki efekt warto było czekać. Pastelowe kolory, drewno, leżaki i naturalne kwiaty, a w środku… Totalny szał. Meble zostały przemalowane i odświeżone. Szafki mają nowe uchwyty, a poduszki zmieniły się po "wizycie" u tapicera. Delikatne firanki z pomponami zdobią okna i wprowadzają romantyczny nastrój. Wewnątrz nie zabrakło kuchni, sypialni i salonu.

Jak Kasia Jaroszyńska odpicowała swoją przyczepę? Obejrzyj wideo "Projekt Przyczepa – wielki finał". 

Zobacz także:

Rodzina Majdanów na pierwszych wspólnych wakacjach. „Dojrzałe rodzicielstwo to pełna świadomość tego, co robisz”

Sandra Kubicka o nowym życiu w Polsce: "Długo już nie czułam takiego spokoju w duszy"

Ola i Michał Żebrowscy pierwszy raz pochwalili się synem. "Piękna mama z pięknym dzieciątkiem"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.



Co sądzisz o tym artykule?
91
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0