Gwiazdy

Maurycy z "Hotelu Paradise 3" zdradził, jakie ma relacje z Luizą po rozstaniu. "Nie warto palić mostów"

Gwiazdy

Maurycy Sas-Uhrynowski opowiedział, jakie relacje łączą go z Luizą Benzouaouą po rozstaniu. Uczestnik programu "Hotel Paradise 3" w rozmowie z redaktorką dziendobry.tvn.pl, Darią Pacańską, zdradził także, jakie kobiety go pociągają.

Maurycy o relacji z Luizą

W programie "Hotel Paradise" Maurycy i Luiza zaprzyjaźnili się, głębsza relacja między nimi nawiązała się dopiero po powrocie z Zanzibaru. Niestety związek nie trwał długo, ale to nie znaczy, że tych dwoje pozostaje w złych relacjach.

- Mamy zarąbistą relację. Zaczęło się od przyjaźni i dalej w niej jesteśmy. Luiza jest naprawdę świetną kobietą, uwielbiam ją - podkreślił Maurycy.

Po rozstaniu, na Instagramie Luizy pojawiły się ostre komentarze. Jedna z obserwatorek zarzuciła jej, że "widzi jedynie czubek własnego nosa". Uczestniczka 3. edycji "Hotelu Paradise" nie pozostawia takich wpisów bez odpowiedzi, Maurycy podkreślił w rozmowie z dziendobry.tvn.pl, że Luiza zawsze może liczyć na jego wsparcie i dobre słowo.

- Jak najbardziej ma moje wsparcie. Jak z nią rozmawiałem, to mówiła, że tego hejtu tak dużo nie było. Bardziej takie neutralne wiadomości. U nas zaczęło się od przyjaźni, więc mieliśmy do czego wrócić. Ja lubię tworzyć relacje długoterminowe - zdradził Maurycy. - Nawet jak coś nas łączyło z kimś więcej to uważam, że nie warto palić mostów, bo jednak było się z tą osobą najbliżej na świecie - dodał.

Jakie kobiety podobają się Maurycemu?

Maurycy jest teraz singlem, a w rozmowie z redaktorką dziendobry.tvn.pl zdradził, jaki typ kobiet podoba mu się najbardziej.

- Na pewno inteligentne, przedsiębiorcze, obrotne, na pewno takie, które potrafią zaskoczyć, nie są jednowymiarowe. Takie, które mają wiele twarzy, że mogę je poznać od strony kochanki i takiej przyjacielskiej, i od związkowej, i od takiej trochę "facetowatej". Miłe, uśmiechnięte, otwarte. To są takie główne cechy, które mnie przyciągają - zdradził Maurycy.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości