Gwiazdy

Marina Łuczenko-Szczęsna zamieściła w sieci kard z porodówki oraz zdjęcie zrobione, gdy najwięcej ważyła

Gwiazdy

Aktualizacja:

Marina Łuczenko-Szczęsna niedawno wzięła udział w popularnej zabawie na Instagramie. Na prośbę fanów wokalistka opublikowała zdjęcie z porodówki, a także odnalazła fotografię z czasów, gdy ważyła najwięcej. To pierwszy raz kiedy artystka zdecydowała się pokazać tak prywatną częścią swojego życia.

Marina Łuczenko-Szczęsna odkrywa prywatne tajemnice

Marina Łuczenko-Szczęsna to uzdolniona wokalistka, spełniona mama, a od czterech lat także żona Wojciecha Szczęsnego. Niestety szczęśliwe małżeństwo od pewnego czasu jest na językach hejterów. Z tego względu para postanowiła filtrować informacje z życia prywatnego, które decyduje się pokazywać w mediach społecznościowych.

To para, która, zaryzykuję, najczęściej spotyka się z krytyką. Marina bardzo mało mówi o swoim życiu prywatnym w mediach społecznościowych. Chyba się trochę tego boi

– powiedziała Sandra Hajduk.

Marina Łuczenko-Szczęsna wzięła udział w nowej zabawie

Ostatnio na Instagramie pojawiła się nowa zabawa, w której to zarówno gwiazdy, jak i osoby prywatne pokazują zdjęcia dotyczące sytuacji wskazanych przez fanów. Jeden z internautów poprosił wokalistkę, by ta podzieliła się pierwszym zdjęciem z Liamem.

- Ona opublikowała zdjęcie, którego nigdy wcześniej nie pokazywała. Zdjęcie z porodówki, moment po tym, jak na świat przyszedł jej i Wojtka Szczęsnego syn – powiedziała Sandra.

Co więcej, Marina po raz pierwszy przyznała, że poród był trudny i bolesny. Na prośbę fanów Marina opublikowała także zdjęcie, które wykonała w momencie, gdy ważyła najwięcej. Jak wspomina, było to w 2010 roku. Wtedy to waga piosenkarki wynosiła 57 kg.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Lombard, chwilówka, aukcje internetowe. Co doradza ekspert przy problemach finansowych?

Kim jest żona Kamila Stocha? Ewa Bilan-Stoch prowadzi kilka biznesów. To dzięki wyjątkowej pasji poznała swojego męża

Zamieszki na Kapitolu. Nie żyją 4 osoby. Waszyngtońska policja: "52 osoby aresztowane"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości