Gwiazdy

Marianna Kowalewska - aktorka, piosenkarka i wkrótce mama. "Od zawsze powtarzałam Miłoszowi, że chcę urodzić naturalnie"

Gwiazdy

Marianna Kowalewska popularność zyskała rolą w serialu TVN "Pułapka". Pochodząca z artystycznej rodziny 25-latka szykuje się właśnie do życiowej rewolucji. Marianna zostanie mamą, a wkrótce wyda swój autorski singiel. Sandra Hajduk sprawdziła, jak na chwilę przed tymi zmianami ma się młoda, obiecująca gwiazda.

Marianna Kowalewska – ciąża

Marianna Kowalewska to młoda i utalentowana aktorka, którą szersza publiczność miała okazję poznać w serialu Pułapka czy filmach "Nina", "Bliscy". 25-latka przed kamerą, czuje się jak ryba w wodzie. Nic dziwnego, dziewczyna od najmłodszych lat podziwiała znanych rodziców. Marianna jest bowiem córką aktorki Edyty Torhan i dramaturga, reżysera oraz aktora Macieja Kowalewskiego. Artystyczną drogę obrała także starsza siostra 25-latki. Zofia Kowalewska zajęła się reżyserią.

W ostatnich latach Marianna nie tylko prężnie rozwija się zawodowo, ale także wkracza na nowy etap dorosłego życia. Pod koniec 2020 roku aktorka zdradziła swoim fanom, że wyszła za mąż. Wówczas gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcia obrączek i wyjawiła swoje wielkie szczęście. Niespełna kilka miesięcy później aktorka wróciła z kolejną wiadomością. W lutym Marianna ogłosiła, że wraz z mężem spodziewa się dziecka. Jak na informację zareagował ukochany? Przyszła mama zdradziła, że gdy pierwszy raz poinformowała męża, ten myślał, że gra. Gdy zrozumiał, że Marianna mówi prawdę, był przerażony. Gdy ochłonął, dołożył wszelkich starań, aby ukochanej niczego nie brakowało.

Dogadza mi, szczególnie w pierwszym trymestrze. Miłosz spisywał się na medal. Były takie sytuacje, że o godzinie 22 chciałam rodzynki w czekoladzie, a Miłosz biegł do sklepu. Miałam też zachcianki na cytrusy: mandarynki, pomarańcze

– powiedziała.

Nie jest tajemnicą, że Marianna choruje. Aktorka ma stomię, a o swoim schorzeniu opowiada w sieci i wspiera osoby walczące z podobną przypadłością. Jak zdradza, na życie i funkcjonowanie ogromny wpływ ma dieta, ćwiczenia, a także psychika i podejście do tematu. Jaki wpływ na przebieg ciąży i poród może mieć choroba?

- Na ostatniej wizycie pan doktor powiedział, że możliwe, że będziemy musieli robić cesarskie cięcie ze względu na chorobę. Ja od zawsze powtarzałam Miłoszowi, że chce urodzić naturalnie, beż żadnych znieczuleń, bo ja nie mam problemu z bólem, nie boje się takiego bólu porodowego – powiedziała.

Miłosz dodał także, że ciąża bardzo wyciszyła i uspokoiła Mariannę. Ciężarna aktorką zwolniła tempo, a obecnie inaczej podchodzi też do życia.

- Bardzo się zmieniam, to jakie sygnały otrzymuje ze środowiska, od przyjaciół, rodziny. Mówią, że jestem o wiele bardziej spokojna, taka mamuśkowata - wyjaśniła Marianna.

Muzyka – druga pasja Marianny Kowalewskiej

Pasją Marianny oprócz aktorstwa jest także śpiewanie. 25-latka na swoim koncie ma kilka singli. W rozmowie z Sandrą zdradziła, że gatunkiem, który od tej pory był jej bardzo bliski, był rap.

- Pierwsza EP-ka, którą nagrałam, mocno siedziała w rapie. Później wyszedł mój bardziej popowy singiel "Karma", a następnie "Tarcza 2020", która była znowu rapem. Teraz trochę od tej gangsterski odchodzę. Obecnie są to zdecydowanie bardziej spokojne, trochę bluesowe, trochę popowe rytmy. Miks wszystkiego, co mi w sercu gra - opowiada artystka.

Marianna zabrała także naszą reporterkę do studia nagraniowego i zaśpiewała najnowszy singiel, który już niebawem zaprezentuje wszystkim fanom.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Marianna Kowalewska już po ślubie. Aktorka postawiła na nietypową stylizację: "Nie miałam na sobie sukienki"

Amy z programu "Siostry wielkiej wagi" została mamą. Ciąża była możliwa dzięki operacji zmniejszenia żołądka

Umowa o pracę na czas określony a ciąża. Zwolnienie lekarskie i urlop macierzyński

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości