Gwiazdy

"Gelato": najnowsza EPka Margaret jest już dostępna w sieci

Gwiazdy

Aktualizacja:
Margaret

Margaret nie przestaje zaskakiwać. Ledwo opadły emocje po premierze krążka "Maggie Vision", a wokalistka już zdążyła odnaleźć zupełnie nowy kierunek muzyczny. "Gelato EP" to letni projekt, który zawiera cztery utwory inspirowane świeżymi brzmieniami muzyki hiszpańskiej i południowo-amerykańskiej.

"Gelato" - nowa EPka Margaret

Fani wokalistki zdecydowanie będą mieli do czego bawić się w te wakacje. Na trackliście "Gelato EP" oprócz wakacyjnego singla " Tak Na Oko " w klimacie współczesnego latino, fani usłyszą dwa zupełnie nowe utwory, w tym tytułowe " Gelato " z gościnnym udziałem Tymka, a także klubową wersję przeboju Serce Baila z płyty Gaja Hornby - Serce Baila (Tranquilo Mix) , która w nowym wydaniu nabrała dyskotekowego klimatu rodem z włoskiej riwiery lat 90.

- Gelato EP już dostępna na streamingach i YouTube! Dajcie znać, który z czterech numerów które przygotowałam dla Was na lato 2021 najbardziej Wam się podoba ? - napisała gwiazda w swoich social mediach.

Margaret - nowy wizerunek

Gwiazda zdecydowała się nie tylko na nowy kierunek muzyczny, ale także powrót do dawnego wizerunku. Choć znana z nieco ekscentrycznego podejścia do mody wokalistka na jakiś czas porzuciła eksperymenty na rzecz prostych i stonowanych stylizacji boho. Przy promocji najnowszej EP Margaret ewidentnie postawiła na modowe szaleństwo i oddała się letniemu klimatowi.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Jaką przemianę przeszła Margaret?

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości