Gwiazdy

Marcin Tyszka na zdjęciu sprzed 20 lat. Fani porównali go do Jolanty Kwaśniewskiej

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNPiotr Blawicki/East News

Fani Marcina Tyszki kochają go za szczerość, bezpośredniość, a także fryzurę i wyczucie stylu. Okazuje się jednak, że kilkanaście lat temu fotograf wyglądał całkiem inaczej. Internauci dostrzegli podobieństwo do Jolanty Kwaśniewskiej.

Marcin Tyszka na zdjęciu sprzed lat

Marcin Tyszka opublikował w mediach społecznościowych fotografię w luksusowym hotelu Pestana Palace w Lizbonie. Pozuje na niej, siedząc w sali jadalnej odrestaurowanego XIX-wiecznego pałacu, jednak uwagę kradną nie zdobienia pomieszczenia czy jedzenie, a wygląd fotografa. Na zdjęciu widać bowiem, że jeszcze 20 lat temu Marcin Tyszka miał kasztanowe dłuższe włosy z rudawymi pasemkami .

- Kto rano wstaje, ten ma myśli nieuczesane. 20 lat temu... Fryzjerzy byli otwarci. Kogo Wam przypominam? Już wtedy byłem "ikoną mody" i wygłodniałym pogromcą dzikich Lagunów - napisał na Instagramie.

Komentarze fanów. Kogo przypomina fotograf?

Wspomnienie fotografa rozbawiło jego fanów. W komentarzach internauci prześcigali się w odpowiedziach, kogo przypomina. Wśród propozycji znaleźli się m.in. Alain Dejlon, Damon Salvatore, John Travolta oraz Andrew Garfield. Inni nawiązali też do postaci znanych z polskiego podwórka. Czytamy:

  • Wojciech Pokora z "Poszukiwany, poszukiwana"
  • Pani Prezydentowa Kwaśniewska, podczas pierwszej kadencji jej męża!

A Wam kogo przypomina Marcin Tyszka?

Marcin Tyszka: "Reżyseria bardzo mnie kręci. Robię coraz więcej filmów". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości