Gwiazdy

Partnerka Filipa Chajzera miała wypadek samochodowy. "W kilka sekund życie staje przed oczami"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Filip Chajzer

Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera, podzieliła się w mediach społecznościowych traumatycznym przeżyciem. Kierowca, z którym jechała, wpadł w poślizg. Samochód został zmasakrowany, a ona przeżyła chwilę grozy. - W głowie pojawia się czarna wizja – napisała dziennikarka.

Od kilku dni w Polsce mamy falę upałów, której towarzyszą gwałtowne burze i nawałnice. Taka pogoda nie sprzyja kierowcom. Część z nich nie dostosowuje prędkości do panujących warunków atmosferycznych. Na własnej skórze przekonała się o tym Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera.

Małgorzata Walczak miała wypadek

Gosia Walczak zamieściła na instagramowym koncie rozbity samochód i opisała traumatyczne zdarzenie, w którym uczestniczyła:

- Są sytuacje, kiedy nagle w kilka sekund życie staje przed oczami, a w głowie pojawia się czarna wizja. Deszcz, wiadukt, zakręt, śliska droga. Kierowca, z którym jechałam, stracił panowanie nad kierownicą. Uderzenie przodem, potem tyłem i potem jeszcze jedno. Chyba obróciło też samochodem, ale teraz nie potrafię tego odtworzyć. Ból głowy, szok - napisała. - Chciałam jeszcze pomóc kierowcy wyciągnąć trójkąt z bagażnika, ale…bagażnik zmienił mocno swój kształt i okazało się to niemożliwe - dodała.

Partnerka Filipa Chajzera apeluje o ostrożność

Na koniec Gosia Walczak wyjaśniła, że zamieściła ten post, by przestrzec kierowców. Zwróciła się do nich, by przy jeździe brali pod uwagę warunki na drodze.

- Mokra droga to mniejsza przyczepność auta, to dłuższa droga hamowania a chyba każdy z nas ma dla kogo żyć - podkreśliła.

Na post dziennikarki od razu zareagowali internauci:

  • "Mimo wszystko po tylu uderzeniach proszę się zbadać. Czasami ostry ból wychodzi po kilku dniach. Teraz działa adrenalina! Zdrowia!";
  • "Mam nadzieję, że nic poważnego Wam się nie stało. Zdrówka życzę, a wszystkim kierowcom zdrowego rozsądku";
  • "Gosia chwała od niebios, że jesteś cała i zdrowa".

- czytamy pod postem.

Z komentarza Małgorzaty Walczak dowiadujemy się, że korzystała z usług jednego z popularnych przewoźników.

Zobacz także:

Gosia Ohme pokazała swojego 18-letniego syna. Jurek jest bardzo przystojny. "Ma moje zielone oczy"

Syn Natalii Kukulskiej skończył 21 lat. "Co to jest za wspaniały gość!"

Piotr Kraśko wspomina swojego tatę-dziennikarza. "Raz w życiu rozmawialiśmy o sprawach zawodowych i to przez 30 sekund"

Zobacz wideo: Filip Chajzer zakłada fundację

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości