Gwiazdy

Małgorzata Rozenek na uroczym zdjęciu z Heniem. "Gorączka sobotniej nocy"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan

Jak Małgorzata Rozenek spędza sobotni wieczór? W dresie i niedbale upiętym koku ogląda telewizję wraz z małym Heniem. Syn Radosława Majdana jest wpatrzony w tatę jak w obrazek.

Małgorzata Rozenek na zdjęciu z synem

Małgorzata Rozenek nie należy do tego grona gwiazd, które zasłaniają twarz dziecka na publikowanych w social mediach zdjęciach. Zarówno jej starsze pociechy, jak i niespełna dwuletni Henio pojawiają się na instagramowym profilu popularnej mamy bardzo często. Syna celebrytki i Radosława Majdana okrzyknięto nawet polskim royal baby. Chłopiec dorasta na oczach fanów, którzy po części są obecni w jego codzienności.

Zabawy z dziećmi

Kreatywne zabawy dla dzieci
Kreatywne zabawy dla dzieciDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Tym razem Małgorzata Rozenek zdradziła, jak jej ukochany maluch spędza wieczór. Gwiazda udostępniła w sieci zdjęcie, na którym widać, że mały Henio siedzi przed telewizorem i z zainteresowaniem patrzy na ekran. Towarzysząca mu mama na jednej z fotografii czule całuje synka.

- Oglądamy tatę w TV. Gorączka sobotniej nocy - napisała rozbawiona Rozenek.

Celebrytka pokazała się przed fanami w iście domowej stylizacji - luźnym koku, szarych dresach, szerokiej bluzie i futrzanych kapciach. Na obrazku nie zabrakło wiernych towarzyszy rodziny Majdanów, czyli czworonogów.

Fani zachwyceni urodą Henryka Majdana

Pod opublikowanym przez Małgorzatę Rozenek postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy na temat małego Henia. Internauci doceniają urok osobisty dwulatka i niemalże jednogłośnie twierdzą, że chłopiec jest wyjątkowo urodziwym dzieckiem.

- Śliczny chłopczyk. Ależ Henio pięknie Wam rośnie, a do tego taki słodziak.

- On jest cudowny, do schrupania - czytamy na Instagramie.

Fani zauważyli również duże podobieństwo malucha do mamy. - Ale kloniki - pisali pod zdjęciem. Też macie takie wrażenie?

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości