Gwiazdy

Gdzie Jennifer Lopez i Ben Affleck spędzają prywatne chwile? "Chowamy się w łazience lub szafie"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
premiera filmu "Marry me"

Szczęśliwy związek Jennifer Lopez z Benem Affleckiem trwa w najlepsze. W jednym z najnowszych wywiadów piosenkarka zdradziła szczegóły ich relacji. Niektóre z nich mogą zaskoczyć.

JLo o związku z Benem Affleckiem

Historia miłosna Jennifer Lopez i Bena Afflecka ciągnie się już 20 lat. Poznali się w 2002 roku na planie komedii "Gigli", jednak nie od razu zaiskrzyło. Artystka była wtedy w związku małżeńskim z tancerzem Crisem Juddem i mówiła, że nie rozumie dlaczego Ben został uznany za najprzystojniejszego aktora. Wszystko zmieniło się po jej rozwodzie, kiedy JLo i Affleck postanowili dać sobie szansę i szybko stali się ulubieńcami mediów. W 2003 roku zaręczyli się i planowali ślub, jednak jeden z tabloidów opublikował zdjęcia aktora wychodzącego z klubu ze striptizem i podał informację, że ten zdradził artystkę z dwiema kobietami. Finalnie ich ślub został odwołany na kilka dni przed ceremonią. Dziś Jennifer Lopez w wywiadach utrzymuje jednak, że rozeszli się przez nadmierne zainteresowanie mediów.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

- To było brutalne. Byliśmy tak krytykowani, że to zniszczyło nasz związek od środka, ponieważ byliśmy po prostu zbyt młodzi, aby zrozumieć, co naprawdę jest najważniejsze w życiu - wyznała Jennifer Lopez w "Rolling Stone".

Jennifer Lopez i Ben Affleck chowają się przed dziećmi

W ostatnim czasie Jennifer Lopez udziela wielu wywiadów, ponieważ intensywnie promuje najnowszy film "Marry me", w którym wciela się w główną rolę. Z tej okazji w środowy wieczór 9 lutego pojawiła się w programie "The Ellen DeGeneres Show". Prowadząca poruszyła nie tylko temat nowej komedii romantycznej, ale także głośnego związku artystki. Zapytała ją: "Jak było pierwszej nocy po powrocie siebie?".

- Nie sądzę, żeby ktokolwiek był bardziej zaskoczony niż my! Nigdy nie można sobie wyobrazić, że coś takiego może się wydarzyć. To piękna rzecz. (...) Oboje jesteśmy szczęśliwi i nie chcemy, żeby cokolwiek to zepsuło. Jesteśmy teraz starsi, jesteśmy mądrzejsi, i mamy więcej doświadczeń. Jesteśmy w innym miejscu w życiu niż wtedy, mamy teraz dzieci i musimy być bardzo świadomi pewnych rzeczy - powiedziała Jennifer Lopez w programie.

Zarówno JLo, jak i Ben Affleck wychowują bowiem pociechy z poprzednich relacji. Jennifer Lopez jest mamą 13-letnich bliźniaków, syna Maxa i córki Emmy, które są owocem jej związku z Markiem Anthonym. Aktor z kolei doczekał się trójki dzieci z Jennifer Garner, 9-letniego Samuela, 13-letniej Seraphiny i 16-letniej Violet. W "The Ellen DeGeneres Show" piosenkarka wyznała, że mają swój sposób na to, by spędzić chwilę "sam na sam" w domu pełnym dzieci.

- Chowamy się w łazience lub szafie, kiedy chcemy spędzić prywatne chwile, porozmawiać lub robić różne inne rzeczy - dodała Jennifer Lopez.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Frazer Harrison/Staff/Getty Images

Pozostałe wiadomości