Ellen DeGeneres Show

  Szczęśliwy związek Jennifer Lopez z Benem Affleckiem trwa w najlepsze. W jednym z najnowszych wywiadów piosenkarka zdradziła szczegóły ich relacji. Niektóre z nich mogą zaskoczyć.

  "The Hollywood Reporter" poinformował, że Ellen DeGeneres nie będzie kontynuować swojego talk-show "The Ellen DeGeneres Show". Mówi się, że decyzja zapadła po tym, jak dziennikarka musiała zmierzyć się z oskarżeniami o złą atmosferę i molestowanie na planie programu. Co na to Ellen?

  Bez wątpienia Ellen DeGeneres należy do grona najpopularniejszych amerykańskich prezenterek. Od lat prowadzi swoje show, w którym przeprowadza wywiady z gwiazdami znanymi z pierwszych stron gazet. Jakiś czas temu na światło dzienne wypłynęły jednak kontrowersje związane ze złym traktowaniem pracowników przez Ellen. Niektórzy wieszczyli jej szybki upadek. Czy aby na pewno?

  Jeśli nie znałeś wcześniej Łukasza Jakóbiaka, to po wizualizacji wizyty youtubera w Ellen DeGeneres Show jego nazwisko na pewno obiło Ci się o uszy. Dlaczego postanowił "wkręcić" całą Polskę? Dlaczego jego żart uruchomił falę hejtu? Będzie znowu "wkręcać" ludzi? W Dzień Dobry TVN razem z youtuberem na kanapie zasiadł dziennikarz Kamil Nosel, który w swojej audycji radiowej "wkręca" ludzi. Czy wie, kiedy żarty przekraczają granice dobrego smaku? Jak "wrkęcać", aby nie narobić sobie wrogów?

  Jak co piątek Barbara Pasek złożyła w Dzień Dobry TVN raport z życia polskiego Internetu. Jego królem został Łukasz Jakóbiak i jego wielka mistyfikacja. Dzięki temu Polska dowiedziała się o istnieniu innej polskiej youtuberki, Weroniki Szymańskiej, która na początku 2016 roku faktycznie pojawiła się w Ellen DeGeneres Show. Jak tego dokonała? Co jeszcze działo się w sieci w tym tygodniu?

  Łukasz Jakóbiak, polski youtuber, pochawlił się, że został zaproszony do jednego z najpopularniejszych amerykańskich programów "Ellen DeGeneres Show". Co jeszcze działo się ostatnio w Internecie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek o internetowych "smaczkach" tego tygodnia.