Ben Affleck przyłapany na wybieraniu pierścionka zaręczynowego dla Jennifer Lopez. Para planuje ślub?

O niespodziewanym odnowieniu związku Bena Afflecka i Jennifer Lopez głośno jest już od kilku miesięcy. Choć piosenkarka niedawno rozstała się z poprzednim narzeczonym, szybko znalazła pocieszenie w ramionach partnera, z którym była szczęśliwa 17 lat temu. Okazuje się, że ich relacja dynamicznie się rozwija, ponieważ przyłapano aktora, jak wybierał pierścionek zaręczynowy.

Związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Relacje Jlo i Bena Afflecka od początku były burzliwe. Poznali się w 2002 roku na planie komedii "Gigli", jednak Jennifer była wtedy trzy miesiące po ślubie z tancerzem Crisem Juddem, a aktor próbował pozbierać się po rozstaniu z Gwyneth Paltrow. Wówczas wydawało się, że nie pałają do siebie sympatią, gdyż artystka w jednym z wywiadów stwierdziła, że nie rozumie, dlaczego Ben został uznany za najprzystojniejszego aktora.
Wszystko zaczęło się po rozwodzie JLo. "Bennifer" szybko stali się ulubieńcami mediów, które śledziły każdy ich ruch. W 2003 roku Affleck oświadczył się ukochanej, wręczając pierścionek z różowym diamentem wartym 2,5 mln dolarów. Kilka miesięcy później jeden z tabloidów opublikował zdjęcia aktora wychodzącego z klubu ze striptizem i podał informację, że ten zdradził artystkę z dwiema kobietami. Finalnie ich ślub został odwołany na kilka dni przed ceremonią, a para rozstała się.
- Ben i ja rozstaliśmy się w momencie, w którym byłam przekonana, że poświęcamy się tylko sobie. Wtedy po raz pierwszy miałam złamane serce. Czułam, jakby ktoś wyrwał mi je z piersi - pisała Jennifer Lopez w swoich wspomnieniach.

Ben Affleck wybiera pierścionek zaręczynowy

Choć zaledwie w kwietniu JLo i jej niedawny ukochany, Alex Rodriguez, ogłosili swoje rozstanie, piosenkarka szybko wpadła w ramiona poprzedniego byłego narzeczonego. Okazało się, że stara miłość nie rdzewieje i sami zainteresowani potwierdzili krążące o nich plotki. Wiadomo, że spędzają ze sobą każdą wolną chwilę, co z radością uwieczniają paparazzi. Wszystko wskazuje jednak na to, że ich związek przejdzie niebawem na kolejny etap.
Kilka dni temu Ben Affleck został przyłapany w towarzystwie swojej mamy, Chris Anne Boldt i 9-letniego syna, Samuela, w Century City w Kalifornii w sklepie Tiffany&Co. Na zdjęciach, które szybko trafiły do sieci, widać było, że aktor szukał pierścionka.
Wyprawa do owego prestiżowego sklepu z biżuterią miała miejsce dwa dni po tym, jak Ben i Jennifer wybrali się z piątką swoich dzieci na wycieczkę do "Magicznego Zamku" (miejsca w Los Angeles, gdzie pokazywane są sztuczki i iluzje). Przypomnijmy, że Ben Affleck ma trójkę dzieci (15-letnią Violet, 12-letnią Seraphine i 9-letniego Samuela) z aktorką Jennifer Garner, natomiast latynoska artystka jest mamą bliźniaków (13-letnich Emmy oraz Maxa), których ojcem jest Mark Anthony.
Myślicie, że stworzą szczęśliwą rodzinę patchworkową?
Zobacz także:
Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl
Autor: Sabina Zięba

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości