Gwiazdy

Janusz Chabior o żonie: "Chciałem mieć zołzę, a mam anioła"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Krótka piłka z Agatą Wątróbską i Januszem Chabiorem
Krótka piłka z Agatą Wątróbską i Januszem Chabiorem Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Janusz Chabior i Agata Wątróbska to aktorskie małżeństwo, które razem wystąpiło w sztuce pt. "Dziewczyna z pociągu". Czy przenoszą pracę do domu? Co by w sobie zmienili? Na te pytania odpowiedzieli w cyklu "Krótka piłka z...".

Agata Wątróbska i Janusz Chabior 20 czerwca 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Później wystąpili razem w programie "Power Couple", a następnie mogliśmy ich podziwiać na deskach teatralnych w spektaklu "Dziewczyna z pociągu". Choć oboje są aktorami, to przyznali, że pracy nie przenoszą do domu. 

– Dom jest raczej naszą twierdzą, w której nie przenosimy spraw związanych z pracą zawodową. Dom jest po to, by ugotować groch z kapustą i pójść do łóżka – wyjaśnił Janusz Chabior.

Krótka piłka z Agatą Wątróbską i Januszem Chabiorem

Mateusz Hładki w ramach swojego cyklu zaprosił małżeństwo do zabawy. Ich zadaniem było odpowiedzenie na poszczególne pytania:

Kto z Was łatwiej się denerwuje?

- Razem - odpowiedzieli zgodnie.

Kto robi w domu bałagan?

- Janusz - brzmiała odpowiedź.

Kto lepiej gotuje?

- Razem – odparła Agata Wątróbska.

- No dobra, niech jej będzie – zaśmiał się Janusz Chabior.

Kto ma lekką rękę do wydawania pieniędzy?

- Janusz - odparła aktorka. - W związku mamy karty oddzielnie. To nie jest tak, że ja trzymam karty i jestem bardziej rozrzutny - wyjaśnił aktor.

Po ogniu pytań przyszedł czas na dłuższe odpowiedzi. Zakochani podczas rozmowy wyjawili, że najbardziej cenią w sobie poczucie humoru, a ich ukochanym miejscem jest Sycylia. A co by zmienili w małżonku? – Bałaganiarstwo – zdradziła Agata Wątróbska. – Zostawiłbym ją taką, jaka jest, ponieważ taką ją pokochałem i chcę, żeby taka została – zapewnił aktor.

Po tym rozczulającym wyznaniu pojawiło się kolejne. Na pytanie: "Co najbardziej zaskoczyło ich w drugiej połówce?" odpowiedzieli: – Najbardziej to, że dobrze gra w siatkówkę – zaznaczyła Agata. – W Agacie zaskoczyło mnie to, że jest taka wyrozumiała w stosunku do mnie. Chciałem mieć zołzę, a mam takiego anioła - oświadczył Janusz.

Z kim Janusz Chabior i Agata Wątróbska poprowadziliby Dzień Dobry TVN?

Ostatnie pytanie Mateusza Hładkiego nie dotyczyło już ich związku, a naszego programu. "Z kim najchętniej z naszych gospodarzy poprowadziliby Dzień Dobry TVN?".

– Nie będę oryginalna. Marcin Prokop, bo lubię wysokich, zabawnych mężczyzn – wyjawiła aktorka. - To jak Agata wybrała Marcina, to ja muszę po prostu wybrać jego partnerkę, czyli panią Wellman - uzasadnił aktor.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości