Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska skomentowała post Joanny Opozdy. Co aktorka myśli o nowej wybrance syna?

Gwiazdy

Antek Królikowski z mamą na siłowni

Antek Królikowski od jakiegoś czasu spotyka się z Joanną Opozdą. Para oficjalnie potwierdziła związek w mediach. Co na to Małgorzata Ostrowska- Królikowska? Mama aktora niedawno skomentowała zdjęcie nowej wybranki syna. Co napisała?

Małgorzata Ostrowska-Króliwkowska – relacje z dziećmi

Małgorzata Ostrowska-Królikowska dba o najbliższych, a dobro dzieci jest dla niej najważniejsze. Aktorka cieszy się z każdych sukcesów swoich pociech i wspiera je w trudnych chwilach. Jakiś czas temu Małgorzata martwiła się o Antka, który zakończył obiecujący związek z Kasią Dąbrowską. Aktor szybko jednak znalazł miłość u boku Joanny Opozdy. Choć media spekulowały o rzekomym dystansie i niezadowoleniu Małgosi z obecnej relacji syna, wszystko wskazuje na to, że doniesienia nie są prawdziwe.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska komentuje post Joanny Opozdy

Joanna Opozda aktywnie uczestniczy w mediach społecznościowych. Niedawno aktorka opublikowała na Instagramie post dotyczącu filmu "Dolina Bogów", na którego premierę wybrała się wraz z ukochanym Antkiem. Aktorka w opisie zachwalała twórczość Lecha Majewskiego i zachęca swoich fanów, żeby również udali się do kina na wspaniały film. Joanna przy okazji zdradziła także mały sekret. Jak się okazuje, nowa dziewczyna Antka Królikowskiego już niebawem pojawi się w nowej produkcji Majewskiego, gdzie wcieli się w tytułową rolę – Brigitte Bardot.

Nie od dziś wiadomo, że jestem ogromna fanka kina Lecha Majewskiego, dlatego bardzo dziękuję za wczorajsze zaproszenie na oficjalna premierę „Doliny Bogów”. Film jest niezwykły. Pan Lech zadbał o każdy szczegół, kadr, muzykę, lokacje, kostiumy, efekty, wizualizacje no i oczywiście aktorów (John Malkovich, Josh Hartnett czy przepiękna Berenice Marlohe). Koniecznie obejrzyjcie ten obraz w kinie, na dużym ekranie. Pan Lech jest człowiekiem wybitnym, artysta nie z tego swiata, kocham jego twórczość, jego wrażliwość, spojrzenie na wiele spraw. Ten film to prawdziwa uczta dla oka, ucha i duszy. Tym bardziej doceniam fakt, że mogłam zagrać tytułowa postać w jego kolejnym projekcie „Brigitte Bardot cudowna”. Wczoraj dowiedzialam się, że premiera naszego filmu przez wzgląd na pandemie, nastąpi dopiero w przyszłym roku. „Dolina Bogów” również docelowo miała być wyświetlana już w marcu. Niestety wszystko trzeba było odwołać i przesunąć w czasie. Jeszcze raz gratuluje Panu Lechowi, a Was wszystkich zapraszam do kin!! Naprawdę warto!

- napisała Joanna.

Fani nie pozostali obojętni wobec nowego wpisu aktorki. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich głos zabrała także mama Antka, Małgorzata Ostrowska- Królikowska. Aktorka skomplementowała ukochaną syna i dodała, że również wybiera się na wspomniany film do kina.

Pięknie wyglądałaś. Na film się wybieram, też lubię

- napisała.

Zobacz także:

Aktywny poranek Damiana Michałowskiego. "Z sypialni wychodzę na paluszkach, bo dzieci i żona jeszcze śpią"

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcie swoich synów. Czym malutki Felek zaskoczył starszego brata?

Sylwia Bomba zachwyca formą i pyta fanów: "Bardziej diablica czy bardziej anielica?"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości