Gwiazdy

Sylwia Bomba zachwyca formą i pyta fanów: "Bardziej diablica czy bardziej anielica?"

Sylwia Bomba na planie Dzień Dobry Wakacje

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Sylwia Bomba zachwyca formą i pyta fanów: "Bardziej diablica czy bardziej anielica?"

Sylwia Bomba na planie Dzień Dobry Wakacje

Bartosz Krupa/East News

Sylwia Bomba nie zwalnia tempa. Gwiazda programu "Googlebox" ostatnio przykuła uwagę wszystkich, gdy opowiedziała o swojej spektakularnej metamorfozie. Schudła aż 30 kilogramów, teraz dalej zachwyca piękną, kobiecą sylwetką. 

Metamorfoza Sylwii Bomby

Sylwia Bomba jest jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu "Googlebox. Przed telewizorem". Sympatię widzów zdobyła autentycznością, ciętym językiem i pozytywnym nastawieniem, które pokazuje także w swoich mediach społecznościowych. Jednak nie tylko tym może się pochwalić. Jakiś czas temu opowiadała o swoim sposobie na zgubienie zbędnych kilogramów, teraz ponownie zachwyca formą. Gwiazda opublikowała na swoim Instagramie dwie fotografie, które pokazują jej dwa oblicza. 

Która z bombowych wersji podoba Wam się bardziej? Bardziej diablica czy bardziej anielica? 1️⃣ czy 2️⃣ zdjęcie? Dajcie znać w komentarzach 

Figura Sylwii Bomby po porodzie

Gwiazda wygląda świetnie, a trzeba przypomnieć, że zaledwie 1,5 roku temu została mamą małej Antosi. Zachwyt wyrazili w komentarzach także fani Sylwii, wielu z nich nie mogło zdecydować, które zdjęcie bardziej przypadło im do gustu. 

Każda jesteś piękna ?
Aż ciężko wybrać ??‍♀️?
Dla mnie zbyt trudne to zadanie? oba piekne!♥️

W Dzień Dobry TVN Sylwia opowiedziała o swojej metamorfozie i macierzyństwie. Zobacz video z programu poniżej. 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
72
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0