Gwiazdy

Maja Hyży na romantycznym zdjęciu z partnerem. "Jesteś tym, o którym marzyłam w snach"

Gwiazdy

Wojtek Olszanka/East News

Maja Hyży bardzo rzadko wrzuca do sieci zdjęcia z ukochanym. Tym razem zrobiła wyjątek. Na Instagramie opublikowała romantyczny kadr i nie szczędziła czułości pod adresem Konrada. Sami zobaczcie.

Maja Hyży poruszyła niedawno opinię publiczną po tym, jak ogłosiła w mediach społecznościowych, że jej relacje z byłym partnerem, delikatnie mówić, są dalekie od ciepłych. Wokalistka napisała m.in., że jest nagabywana i zastraszana. Po szczerym wyznaniu została dosłownie zalana falą ciepłych słów i podobnych historii od swoich fanek. Na co dzień jej największym wsparciem jest partner - Konrad.

Maja Hyży w objęciach ukochanego

Gwiazda już od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku i choć wiadomo, że jej ukochany ma na imię Konrad, to Maja konsekwentnie chroni jego wizerunek w sieci. Para sporadycznie pozuje razem do zdjęć, ale twarz mężczyzny zawsze jest częściowo zasłonięta. Tak też było i tym razem. Hyży pokazała zmysłową fotografię, na której jest w objęciach partnera. Opis wskazuje na to, że to był ważny dla nich dzień. Wokalistka załączyła w opisie romantyczne życzenia.

Jesteś tym, o którym marzyłam w snach i stałeś się moją rzeczywistością. Karmą, która po tylu ciężkich latach, w końcu się pojawiła. Jesteś moją ostoją, przy której zaznałam spokój i siłę do walki o siebie i swoje życie. Kocham Cię, ale ważniejsze, że Lubię Cię, bo to w życiu ma większą moc do walki o wspólne życie. ❤ Wszystkiego naj i kolejnych lat razem ❤

- czytamy.

Maja Hyży w życzeniach dla partnera

Maja Hyży nie wiele mówi publicznie o swoim partnerze. Nie wiemy więc, z jakiej okazji opublikowała ich wspólne zdjęcie wraz z życzeniami. To mogą być urodziny Konrada lub rocznica ich związku. Romantyczny wpis wokalistki poruszył jej obserwatorki. W komentarzach panie nie tylko pogratulowały Mai, ale też podzieliły się swoimi doświadczeniami i pragnieniami.

  • "Pięknie napisane. Ja też wreszcie znalazłam taką osobę po wielu trudnych latach"
  • "Piękni, pasujecie wizualnie do siebie, choć oczywiście nie jest to najważniejsze"
  • "Czyli jednak jest nadzieja na lepsze niż było...❤️"

- pisały.

Zobacz też:

Matylda Damięcka skomentowała wyznanie Andrzeja Piasecznego grafiką. "Majstersztyk"

Agnieszka Kaczorowska o prezentach dla kobiet w ciąży. Ma konkretne pomysły

Katarzyna Bonda o najnowszej książce: "Po prostu poddałam się temu żywiołowi"

Zobacz wideo: Maja Hyży o planach muzycznych: Szykuje się singiel, ale to długa droga

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości