Gwiazdy

Rodzinna ciąża Mai Hyży i jej siostry. „Chciałyśmy mieć dzieci w tym samym wieku”

Gwiazdy

Maja Hyży wkrótce powita na świecie swoje trzecie dziecko. Nie jest to jedyna dobra wiadomość dotyczącą jej rodziny. W ciąży jest również siostra wokalistki, Kaja Krygier. Obie o tym wyjątkowym dla nich czasie opowiedziały w rozmowie z Kasią Jarosińską.

Maja Hyży i jej siostra są w ciąży

Maja Hyży może mówić o podwójnym szczęściu w swojej rodzinie. Wokalistka ze swoim partnerem spodziewa się dziecka. Okazało się, że w ciąży jest również jej siostra Kaja Krygier. Obie zgodnie przyznały, że nie umawiały się w tej kwestii. Ważną rolę jednak odegrały ich osobiste plany.

Gdzieś z tyłu głowy chciałyśmy mieć dzieci w tym samym wieku. Co prawda z bliźniakami się nie udało, a tutaj dodatkowa motywacja. Kurczę, bo myślę, że to już będzie ostatnie, chociaż nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa, ale dla siostry – myślę, że to była większa motywacja. (…) Szok totalny, no bo Kai pierwsze

- zdradziła Maja Hyży w rozmowie z Kasią Jaroszyńską.

Marzenie nie pojawiło się zupełnie przypadkiem – okazuje się bowiem, że mama Mai i Kai oraz jej siostra też mają dzieci w tym samym wieku.

Siostrzana więź Mai Hyży i Kai Krygier

Maja Hyży i Kaja Krygier cieszą się z prawdziwej siostrzanej więzi, którą ciąże jeszcze bardziej umocniły. Obie mogą liczyć na wzajemne wsparcie, chociaż ich życiowe drogi się rozeszły – Kaja przeprowadziła się jakiś czas temu na stałe do Niemiec, z czego Maja nie do końca była zadowolona.

Czasami jednak zdarzają im się ciche dni.

Spięcia są

- przyznała Kaja Krygier.

To jest taka typowa starsza siostra. Od początku jak byłam mała – taka moja opiekunka i teraz jak mam 31 lat, do tej pory jest starszą siostrą. (…) Czasami fajnie, bo taką się opiekę czuje, ale w pewnych sytuacjach jest to uciążliwe i wtedy gdzieś tam są te spięcia

- dodała Maja.

Kiedy urodzi Maja Hyży?

Niedawno Maja Hyży napisała na Instagramie, że jej poród zbliża się wielkimi krokami. Podczas rozmowy z Kasią Jaroszyńską sprecyzowała, że termin wypada na początku lipca. Jej siostra z kolei urodzi we wrześniu. Na świat przyjdzie synek.

Im bliżej terminu, to ten strach będzie większy

- zdradziła Kaja Krygier.

Nie ukrywała, że obawia się zarówno porodu, jak i tych chwil już po – nie wie, jak to wszystko będzie wyglądało i czego może się spodziewać. Zwłaszcza, że nie będzie miała u boku doświadczonej siostry, która wsparłaby ją w tym momencie.

Maja Hyży doskonale ją rozumie. Gdy na świat przyszli jej synowie, też nie była pewna, co ma robić.

Postawiłam foteliki, usiadłam na łóżku i spojrzałam na nich, i mówię: co teraz? Ja byłam w szoku, nie mogłam się pozbierać

- wspominała piosenkarka.

Zobacz też:

Elton John pozwany przez byłą żonę. Z jakiego powodu?

Anna Lewandowska o powrocie do formy: "Nie jest łatwo, jak po pierwszym dziecku"

Aleksandra Żebrowska wspomina początki swojego macierzyństwa. „Nie od razu odnalazłam się w tej roli”

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Reporter: M. Nabiałczyk, K. Jaroszyńska

Pozostałe wiadomości