Gwiazdy

Maja Bohosiewicz świętuje rocznicę ślubu. "Wżeniłam się w prezydencką rodzinę Kwaśniewskich i zaczęło się moje baśniowe życie"

Gwiazdy

Maja Bohosiewicz

Od kilku lat Maja Bohosiewicz żyje w szczęśliwym związku z Tomaszem Kwaśniewskim. Choć wspólnie wychowują dwójkę dzieci, przez długi czas nie decydowali się na sformalizowanie relacji. Zdarzyło się to dopiero 2 lata temu. Właśnie świętują rocznicę ślubu.

Związek Mai Bohosiewicz i Tomasza Kwaśniewskiego

Partner Mai Bohosiewicz unika mediów jak ognia i nie pojawia się z nią na branżowych imprezach. Sama aktorka również nie ujawnia szczegółów z jego życia. O Tomaszu Kwaśniewskim wiadomo wyłącznie tyle, że jest biznesmenem. Doczekali się dwójki dzieci - 4-letniego syna Zacharego i 3-letniej córki Leoni, jednak początkowo nie chcieli brać ślubu. Zmieniło się to dwa lata temu, kiedy Maja o ważnym wydarzeniu poinformowała na swoim Instagramie.

- Dzisiaj powiem "tak" najfajniejszemu facetowi jakiego w życiu poznałam, mojej drugiej połówce, komuś, komu codziennie mówię "Kocham Cię" z oddaniem i szczerością. Nie wierzę w związki idealne, ale wierzę, że ludzie popełniają błędy i uczą się na nich, żeby stawać się lepszą wersją siebie - napisała aktorka w mediach społecznościowych 31 grudnia 2018 roku.

Wiadomo, że nadal są ze sobą niezwykle szczęśliwi i teraz obchodzą drugą rocznicę ślubu w niezwykle pięknych okolicznościach przyrody.

Rocznica ślubu Mai Bohosiewicz-Kwaśniewskiej

Od kilku tygodni Maja Bohosiewicz z najbliższymi przebywa na Wyspach Kanaryjskich. Aktorka spędza tam czas z mężem, dziećmi oraz przyjaciółką Olgą Bołądź i jej rodziną. Obie świętowały tam Boże Narodzenie i przywitają także Nowy Rok.

To właśnie w tym bajkowym miejscu Maja obchodzi również z mężem rocznicę ślubu. Z tego powodu na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z ich wyjątkowego dnia, które opatrzyła ironicznym i zabawnym opisem.

- To już (dopiero?) dwa lata od kiedy wżeniłam się w prezydencką rodzinę Kwaśniewskich. I zaczęło się moje baśniowe życie. Pamiętam, kiedy dojrzał mnie raz pierwszy, jak sprzedawałam na straganie moje rękodzieło z muliny. Potem już poszło. Dziecko, drugie dziecko no i w końcu - ŚLUB. I tak oto zostałam Prezydentową. A jak tam u was? Macie jakieś pomysły na życie czy też szukacie bogatego męża - napisała Bohosiewicz.

Patrząc na owe ujęcie, trzeba przyznać, że Maja prezentowała się na swoim weselu naprawdę wspaniale.

Świat według Soni Bohosiewicz. Zobacz wideo z Dzień Dobry TVN:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości