Gwiazdy

Magdalena Boczarska gwiazdą w serialu Bondy. "Spłonęłam, skakałam z trzeciego piętra, o reszcie już nie wspomnę"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Katarzyny Bondy nie jest w stanie zatrzymać nawet pandemia koronawirusa. Pisarka pracuje teraz intensywnie na planie serialu "Żywioły Saszy - Ogień". Scenariusz został napisany na podstawie powieści Katarzyny Bondy "Lampiony". Kinga Burzyńska pojechała na plan zdjęciowy do Łodzi, żeby zobaczyć, na jakim etapie są prace nad produkcją.

Już we wtorek, 17 listopada w serwisie player.pl odbędzie się premiera serialu, opartego na adaptacji prozy Katarzyny Bondy. W roli głównej zobaczymy Magdalenę Boczarską.

Katarzyna Bonda kręci serial

'Lampiony' to 'Ogień'. Trzecia część serii o Saszy. Kiedy pytają mnie, kim jest Sasza, ja się uśmiecham. Trudno odpowiedzieć na to pytanie i nie spalić zagadki

- powiedziała w rozmowie z Kingą Burzyńską Katarzyna Bonda w Dzień Dobry TVN.

Magdalena Boczarska gwiazdą serialu Katarzyny Bondy

Tytułową bohaterką serialu - Saszą - została Magdalena Boczarska. Katarzyna Bonda odkąd zobaczyła aktorkę na żywo, nie miała wątpliwości, że to właśnie ona powinna ją zagrać.

Zobaczyłam ją w Teatrze Wielkim przed spektaklem, na który przyszłam. Zobaczyłam piękną, delikatną kobietę o urodzie anioła. Absolutnie kruchą i powiedziałabym - eteryczną. I widziałam jej przemianę o 180 stopni, kiedy wyszła z niej Sasza. Powiedziałam jej, ty się nie martw niczym, bo po prostu jesteś Saszą i tak miało być

- mówiła o Magdalenie Boczarskiej Katarzyna Bonda.

Kogo zagra Magdalena Boczarska?

Aktorka wcieli się w rolę profilerki. W rozmowie z Kingą Burzyńską zdradziła smaczki dotyczące granej przez siebie postaci:

Poznałam się z Kasią dobrych 6 lat temu i mam wrażenie, że ta Sasza mi trochę oddycha na karku. Powiedziała, że nie muszę nic grać, tylko wystarczy, że będę.

Plan zdjęciowy okazał się ogromnym wyzwaniem dla gwiazdy.

Ja już spłonęłam, skakałam z trzeciego piętra, o reszcie już nie wspomnę . Ten plan mnie nieźle przeczołgał, a to nie koniec

- zdradziła aktorka.

Nowa produkcja - "Żywioły Saszy – Ogień"

"Żywioły Saszy – Ogień" to najnowsza produkcja Player Original, której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowej powieści "Lampiony" autorstwa Katarzyny Bondy. Siedem odcinków trzymającego w napięciu serialu prowadzić będzie do rozwikłania kryminalnej zagadki, w której centrum znajduje się główna bohaterka Sasza Załuska (Magdalena Boczarska). Wśród obsady znaleźli się także: Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Konopka, Jerzy Trela, Aleksandra Konieczna, Krzysztof Dracz, Piotr Srebrowski, Erika Karkuszewska, Mikołaj Woubishet, Jędrzej Hycnar, Helena Englert i Sebastian Stankiewicz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Katarzyna Bonda o nowym serialu. "Tyle lat ta adaptacja nie wychodziła przez to, że moje książki są grube i wielowątkowe"

Akademik nowej generacji w Łodzi. Można w nim zamieszkać bez względu na wiek

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz nie są już parą

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Jarosławski

Pozostałe wiadomości