Gwiazdy

Była Miss Polski i znany tenisista zostaną rodzicami. Pokazali piękne zdjęcia z sesji ciążowej: "Łapiemy wspomnienia"

Gwiazdy

Miss Polski 2015, Magdalena Bieńkowska zostanie mamą. W mediach społecznościowych opublikowała pierwsze zdjęcia z sesji ciążowej zdradzając, że ojcem dziecka jest jej wieloletni partner i znany tenisista, Łukasz Kubot.

Magdalena Bieńkowska jest w ciąży

Była Miss Polski ogłosiła, że zaczyna nowy etap w swoim życiu. Magdalena Bieńkowska i Łukasz Kubot po raz pierwszy zostaną rodzicami. Para zaręczyła się w 2015 roku, a teraz podjęła kolejny krok dotyczący wspólnej przyszłości. 26-letnia modelka podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami, publikując w mediach społecznościowych piękne zdjęcia z sesji ciążowej. Nie zdradziła jednak, kiedy maluch pojawi się na świecie.

Catching memories??

- (tłum. "łapiemy wspomnienia") napisała pod postem Magda.

"Najpiękniejsza mama"

Na dobrą nowinę szybko zareagowali fani Magdy, nie szczędząc ciepłych słów i gratulacji pod adresem przyszłych rodziców. Obserwatorzy zachwycają się zarówno sesją, jak i tym, że modelka w ciąży po prostu promienieje.

Czekamy na maleństwo!??

Wow gratulacje kochana ❤️❤️

? czekamy na bejbika ??

- czytamy.

Pod postem możemy zauważyć także komentarze dodane przez znajome Miss Polski. Jeden z nich opublikowała Edyta Zając, była partnerka Jakuba Rzeźniczaka:

? Gratulacje ☺️?

My również przyłączamy się do gratulacji!

Magdalena Bieńkowska była gościem Dzień Dobry TVN. Zobaczcie rozmowę, którą przeprowadzili Dorota Wellman i Marcin Prokop w 2015 roku:

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości