magdalena bieńkowska

  Polskie gwiazdy pokazały, jak upłynęły im święta Bożego Narodzenia. Wiele z nich przywitało w tym roku na świecie swoje pociechy. Zdjęcia spod choinki rozczuliły fanów. Trudno oderwać wzrok od tych obrazków.

  Magda Bieńkowska i Łukasz Kubot zostali rodzicami. Nasza dziennikarka Basia Pasek wybrała się na spacer z Miss Polski 2015 i małą Zosią. W programie modelka opowiedziała o kulisach macierzyństwa, jak poznała tenisistę oraz czy zamierza go poślubić.

  Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Tenisista i była Miss Polski zostali rodzicami kilka dni temu. Teraz dumna mama podzieliła się radosną nowiną w sieci. Na Instagramie opublikowała zdjęcie maleństwa w objęciach taty.

  Łukasz Kubot i Magdalena Bieńkowska z niecierpliwością oczekują, aż na świat przyjdzie ich pierwszy potomek. Para zorganizowała niedawno baby shower, a zdjęcia zamieszczone w sieci przez przyjaciółkę zdradziły płeć dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka?

  Miss Polski 2015, Magdalena Bieńkowska zostanie mamą. W mediach społecznościowych opublikowała pierwsze zdjęcia z sesji ciążowej zdradzając, że ojcem dziecka jest jej wieloletni partner i znany tenisista, Łukasz Kubot.

  Magdalena Bieńkowska reprezentuje Polskę podczas wyborów Miss Świata 2017. W tym roku finał konkursu odbędzie się w Chinach. Przygotowania do wyjazdu do Azji obserwowała dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek. Jak długo powstawała najważniejsza suknia? Co znajduje się na oficjalnej liście rzeczy do wzięcia otrzymanej przez polską kandydatkę do korony?

  8 października Miss Polski Magdalena Bieńkowska wyleci do Japonii, by przygotowywać się do wyborów Miss International. O przygotowaniach do wyjazdu z miss rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jakie kreacje Magda zaprezentuje na konkursie? Ile zabiera ze sobą walizek? I czy ma tremę?

  Najpiękniejszą Polką 2015 roku została Magdalena Bieńkowska. Czy do bycia miss trzeba się odpowiednio przygotować? Jakie obowiązki wiążą się z tytułem? Czym Magdalena zajmuje się na co dzień i, czy to prwda, że wygrana w konkursie pokrzyżowała jej plany?