Gwiazdy

Magda Gessler na uroczym zdjęciu z dzieciństwa. Fani: "Bardzo podobna pani do mamy "

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Magda Gessler, niekwestionowana królowa polskiej gastronomii, od jakiegoś czasu publikuje w sieci swoje archiwalne zdjęcia. Jako mała Madzia podbija serca internautów. Tym razem zachwyciła fanów fotografią ze swoją mamą.

Magda Gessler na zdjęciu z mamą

Na kolorowej fotografii widać malutką, kilkuletnią Magdę wtuloną w dorosłą kobietę. To mama przyszłej restauratorki.

- W objęciach MAMY ❤️❤️❤️- napisała gwiazda.

Na zdjęciu widać uderzające podobieństwo. Wiadomo od razu, po kim Magda odziedziczyła piękne, kręcone włosy (choć, kiedy była dzieckiem, były tylko lekko pofalowane). Zauważyli to także fani gwiazdy.

- "Bardzo podobna pani do mamy ?", "Pani jest tak do mamy podobn, no wow", "dwie krople wody! KOCHANE❤️❤️❤️"- to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem.

Autobiografia Magdy Gessler

Zdjęcia, które pojawiają się na profilu najsłynniejszej polskiej restauratorki, nie trafiają tam przypadkiem. Archiwalne fotografie to część promocji autobiografii Magdy Gessler, która już w czerwcu będzie miała swoją premierę.

Do tej pory Magda opublikowała w sieci zdjęcia z dzieciństwa, ale także takie, na których widać, jak karmi piersią swojego starszego syna, Tadeusza.

Fani gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" i "Masterchefa" nie kryją zachwytu - pod każdą fotką natychmiast pojawiają się setki komentarzy i polubień.

Zobacz wideo: Magda Gessler: Dom jest dla mnie miejscem, gdzie regeneruję energię. Jest tak kolorowy, jak ja!

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości