Gwiazdy

Magda Gessler nie spędzi walentynek z ukochanym. Jakie ma plany?

Gwiazdy


Walentynki to dzień, który większość zakochanych chciałaby spędzić ze swoją drugą połówką. Nie wszyscy będą mieli jednak taką okazję. Magda Gessler nie spędzi tego wieczoru ze swoim mężem. Dlaczego?

Magda Gessler i jej plany na walentynki

Magda Gessler ma już plany na Dzień Zakochanych . Okazuje się, że nie ma w planach romantycznej kolacji. Znana restauratorka, jurorka show "MasterChef" i prowadząca kultowy już program "Kuchenne rewolucje" zdradziła nam, że nie spędzi tego dnia z ukochanym mężem Waldemarem Kozerawskim . Dlaczego?

- Będę na ramówce. TVN mnie urządził! - śmieje się Magda Gessler w rozmowie z Oskarem Netkowskim.

Gwiazda TVN nie będzie miała czasu na romantyczny wieczór także po ramówce TVN. Okazuje się, że jeszcze tego samego dnia Mada Gessler wyrusza do Gdańska, aby nakręcić kolejny odcinek uwielbianego przez widzów programu "Kuchenne rewolucje".

I choć w walentynki Magda Gessler nie będzie miała okazji celebrować Dnia Zakochanych, to jednak życzymy jej, aby taki właśnie dzień świętowała każdego innego dnia. Przez cały rok.

Ramówka TVN - gdzie i kiedy oglądać?

Przy okazji planów Magdy Gessler na Walentynki przypominamy: już dziś o 20:05 stacja TVN zaprezentuje show "Jesteśmy w domu!, w którym poznamy nową, wiosenną ofertę programową Grupy TVN Discovery Polska. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz też:

Magda Gessler przejęta słowami męża: "Zaskoczenie, wzruszenie"

Julia Wieniawa pokazała wnętrze swojego mieszkania. Jakie kolory królują w kuchni i łazience?

Katarzyna Grochola i jej twórcza miłość. "Bardzo dobrze łączę przypadkowość z planami bożymi"

Autor: Oscar Dąbkowski

Reporter: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości