Gwiazdy

Magda Bereda w szczerym wyznaniu: "Byłam życiowym błędem rodziców"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Magda Bereda jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. 24-latka swoją działalność rozpoczęła w sieci i nie ukrywa, że spełniła swoje marzenia. Niebawem wyda pamiętnik, w którym nie zabraknie bardzo osobistych wyznań. Za kilka dni ukaże się także jej płyta. Pochodzący z albumu utwór "Całe szczęście" artystka wykonała na naszej scenie.

Magdalena Bereda wydaje pamiętnik

Wokalistka po raz pierwszy opowiedziała o wielu wydarzeniach ze swojego życia, o których do tej pory wiedziała tylko ona i jej najbliżsi.

Kiedy przyszłam na świat, moja mama miała 19 lat. Była jeszcze nastolatką i miała całe życie przed sobą. Tata tak samo. A tu nagle pojawiłam się ja. Wkroczyłam znienacka. I tak oto musieliśmy się stać rodziną. Zdaję sobie sprawę, że w pewnym sensie byłam ich życiowym błędem, ale w końcu, gdyby mnie nie było, to nie miałabym najlepszych rodziców na świecie, a oni nie mieliby najlepszej córki, prawda? Wiem, przesadzam, warto jednak czasem na chwilę wyluzować i takim myśleniem wzmocnić poczucie własnej wartości.

- czytamy w pamiętniku.

Jej historia pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wszystko można osiągnąć, jeśli się tego bardzo chce i włoży się w to mnóstwo pracy.

Wszystkie przeszkody sprawiają, że jestem, jaka jestem i mogę z Wami teraz rozmawiać. Najgorszym momentem była śmierć mojego dziadka, gdy miałam 14 lat. On po prostu nagle zmarł, kiedy obiecywał, że będzie dobrze

- zwierzyła się Magdalena Bereda w Dzień Dobry TVN.

Jej fani nie kryją, że dodaje im mnóstwo otuchy w codziennym życiu.

Zaczęli mi pisać, że zaczęli wierzyć w siebie. Niekoniecznie w swoje marzenia, ale w to, że są wartościowymi ludźmi

- powiedziała nam artystka.

Magda Bereda wydaje nowy album

Magda Bereda swoją działalność rozpoczęła w sieci, gdzie publikowała nowe nagrania. 24-latka prezentowała głownie covery znanych utworów.

30 listopada na rynku pojawi się jej nowa płyta. Na naszej scenie piosenkarka wykonała pochodzący z albumu utwór "Całe szczęście".

Najważniejsza rzecz to jest to, że każde marzenie ma ogromną drogę. Nie można patrzeć tylko na sukces, ale także na to, co ktoś musiał przejść. Musimy pamiętać, że każdy z nas ma swoją historię

- podkreślała Magda Bereda w Dzień Dobry TVN.

Zobacz też:

Scena DDTVN: Magda Bereda – „Łatwiej”

Magda Bereda pracuje nad debiutancką płytą. Specjalnie dla fanów zaśpiewała nowy utwór „Over The Sea”

Magda Bereda. Jedno z jej nagrań miało w sieci 35 mln odsłon!

Magda Bereda w piosence „Całe szczęście” na scenie Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości