Gwiazdy

Magda Bereda pracuje nad debiutancką płytą. Specjalnie dla fanów zaśpiewała nowy utwór „Over The Sea”

Gwiazdy

Magda Bereda pracuje nad debiutancką płytą. Specjalnie dla fanów zaśpiewała nowy utwór „Over The Sea”

Występy w Internecie to dla Magdy chleb powszedni. Od lat nagrywa i komunikuje się z fanami w ten sposób. Jak spędza czas podczas kwarantanny? Młoda artystka przyłącza się do różnych akcji charytatywnych oraz pracuje nad debiutancką płytą. Pierwszymi efektami pochwaliła się w dniu swoich urodzin. To właśnie wtedy światło dzienne ujrzał nowy singiel „Over The Sea”.

Magda Bereda - młoda artystka

Magda Bereda to artystka, która swoją muzyczną karierę zaczynała w Internecie. Od najmłodszych lat tworzyła autorskie utwory i dzieliła się nimi z użytkownikami YouTube. Na kanale gwiazdy usłyszeć możemy także wiele znanych coverów oraz piosenki stworzone z komentarzy fanów.

Mimo wielu osiągnięć wokalistka uważa się za normalną, skromną i uśmiechniętą dziewczynę, która udowadnia, że każde marzenia można spełnić. Jeszcze nie tak dawno w twórczość Magdy wierzyła mała garstka osób, dziś artystka ma milionową publikę.

Magda Bereda – nowa piosenka

Podczas kwarantanny Magda nie próżnuje. 4 kwietnia wokalistka zaśpiewała w charytatywnym koncercie TVN emitowanym na Player.pl, a 16 kwietnia dołączyła do akcji #zostajewdomu, podczas której wraz z innymi znanymi muzykami dała koncert prosto ze swojego domu. Wolny czas także twórczo zainspirował Magdę. Obecnie pracuje nad płytą, na której pojawią się jej własne kompozycje. Co ciekawe, niektóre z nich stworzyła, mając zaledwie 14 lat. Na krążku pojawi się także utwór, który specjalnie dla Magdy napisała Margaret.

Wszystkie piosenki będą w języku polski, z wyjątkiem jednej. Singiel „Over The Sea” to wyjątkowy utwór, który wokalistka opublikowała w dniu swoich urodzin.

Aktualnie wszystkie prace są wstrzymane, ale przez Internet dajemy radę to wszystko nadrabiać. Ja czuje się dobrze, powoli odkrywam siebie, dużo tworzę muzycznie, dużo udzielam się w Internecie i spędzam czas z ludźmi, którzy też mają ten czas wolny

 – powiedziała Magda.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
49
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
29.04.2020
Karo
Świetna piosenka!