Gwiazdy

Joanna Koroniewska pierwszy raz pokazała córeczkę. "Oczy ma po tatusiu"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Joanna Koroniewska podzieliła się kolejnym pięknym wspomnieniem z hiszpańskich wakacji. Tym razem możemy podziwiać aktorkę w towarzystwie męża i córki Helenki. To nie lada gratka dla fanów pary, bo nigdy dotąd nie pokazywali twarzy pociechy.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska: jak wygląda ich córka?

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska dwa tygodnie temu zaskoczyli fanów i niespodziewanie przywitali ich z Wysp Kanaryjskich. Para wybrała się tam na upragnione wakacje, ponieważ nie wyjeżdżali z Polski od ponad roku.

Zakochani od momentu przylotu na Fuerteventurę co rusz publikują w mediach społecznościowych relacje z wakacji. Tym razem po serii fotek w bikini pokazali zdjęcie z córeczką Helenką. Nigdy wcześniej nie wrzucali do sieci wizerunku dziecka.

- Ktoś tu się wbił na zdjęcie zupełnie nieproszony. Parcie na szkło wyssała z mlekiem matki. Dobrze, że chociaż oczy ma po tatusiu. A miała być taka sweet focia z mężem. Ale czy TE oczy mogą kłamać?! - czytamy.

Fani byli zachwyceni najnowszym zdjęciem Joanny Koroniewskiej. W komentarzach czytamy:

  • Myślę, że co dla niektórych, tym kimś, kto się wbił nieproszony, jest tata.
  • Pięknie, bo walczyć o swoją pozycję trzeba od małego. Super rodzinka.
  • Pokażcie tą małą ślicznotę, to ocenimy do kogo podobna.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - historia związku

Zakochani pobrali się 26 grudnia 2014 roku. Nie każdy jednak wie, że zanim powiedzieli sobie "tak", byli ze sobą od 11 lat. Aktorka i dziennikarz poznali się w 2003 roku na planie jednego z seriali.

Joanna i Maciej po raz pierwszy zostali rodzicami w 2009 roku. Na świat przyszła wówczas ich pierwsza córeczka Janina. Natomiast w 2018 roku na świat przyszła mała Helenka.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości